Pozostałe

Pozostałe

Analizator Immunofluorescencyjny RS-6600

Pomiar ilościowy metodą immunofluorescencji, pojedyncze testy Automatyczne wykonanie testu, 10-15 minut na przeprowadzenie całego badania Duża pojemność przechowywania danych, możliwość przesłania wyników na komputer Możliwość wysyłania danych do sieci laboratoryjn (...)

więcej informacji
Analizator jonoselektywny EasyElectrol…

Analizator jonoselektywny do mierzenia takich parametrów jak sód, potas, chlor i lit: Na+/K+/Cl- Na+/K+/Li+

więcej informacji
Badanie chorób wektorowych z kleszcza

DIAGNOSTYKA CHORÓB ODKLESZCZOWYCH   ODPOWIEDNIO DOBRANE PROFILE BADANIA WYKONYWANE TAKŻE Z KLESZCZA

więcej informacji
Eppendorf Probówki puste 1.5 ml, 100 s…

Przeznaczone do wirówek StatSpin i MiniSpin.

więcej informacji
EQUIVET Wymazówka sterylna dla klaczy,…

Sterylna. Pozwala w łatwy i szybki sposób pobrać wymaz od klaczy. W zestawie osłona na odłamaną końcówkę wymazówki, która chroni próbę przed zanieczyszczeniem i umożliwia bezpośrednie przesłanie jej do laboratorium. Długość: 76 cm.

więcej informacji
InSight HCT - Analizator hematokrytu

Weterynaryjny analizator hematokrytu i hemoglobiny skalibrowany specjalnie dla psów i kotów. Dokładne wyniki Mieści się w dłoni Czas badania 30 sekund 1 kropla pełnej krwi (Venous, Capillary lub EDTA) Pamięć 250 wyników Raport wyników HCT w postaci % Testy pask (...)

więcej informacji
KRULAB Paski do badania moczu, 100 sztuk

Dzięki zastosowaniu testów paskowych do badania moczu, badanie to można łatwo wykonać w każdych warunkach. Jest tanie, szybkie (wynik po 60 s) i wygodne, nie wymaga oczekiwania na wynik ani transportu moczu do laboratorium. Zakres badanych parametrów: - pH - azotyny (...)

więcej informacji
MŰLLER HILTON Podłoże agarowe, 6 płytek

Podłoże to jest wykorzystywane w standardowej, dyfuzyjnej, krążkowej procedurze określania wrażliwości na antybiotyki drobnoustrojów tlenowych, cechujących się szybkim wzrostem.

więcej informacji
Pipeta laboratoryjna HUAWEI H100

Nowa (powystawowa), Produkcji P.R.C. Pipeta model H100 cechują się: Odporne na promieniowanie UV, Całkowicie autoklawowalna, Łatwa w obsłudze, System nastawy pojemności w zakresie od 10 do 100 µl, Posiada trzystanowiskowy wyświetlacz objętości, (...)

więcej informacji
Podłoże agarowe z mannitolem i solą, 6…

Podłoże to służy do izolowania metycylinoopornych szczepów Staphylococcus aureus (z ang. Methicillin resistant Staphylococcus aureus, MRSA). Indykator: fenol.

więcej informacji
Pojemnik do przechowywania próbki kału

Pojemnik o wymiarach: 75 x 25 mm. 150 szt lub 30 szt.

więcej informacji
Przeglądarka paneli BECTON DICKINSON B…

Używana, stan techniczny bardzo dobry, Produkcji amerykańskiej, Zasilanie 230 V, Częstotliwość 50/60 Hz, Gabaryt 23,5 x  26 x 32 cm, Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 6-miesięcy, Możliwośc finansowania: Raty, Leasing, (...)

więcej informacji
qLabs - weterynaryjny analizator koagu…

Wykonywanie testów koagulacji krwi jest teraz wygodne i bardziej przystępne dla Twojej praktyki weterynaryjnej. The InSightTM qLabs® is an important tool to help diagnose conditions in relation to pre-operative checks for at risk animals, toxins and systemic diseas (...)

więcej informacji
SABOURAUD Podłoże agarowe, 6 płytek

Nieselektywne podłoże do hodowli i podtrzymywania wzrostu patogennych i niepatogennych gatunków grzybów, zwłaszcza dermatofitów oraz Candida.

więcej informacji