Zdrowie

Zdrowie

Hepatiale Forte Liquid

Kolejny produkt z rodziny Hepatiale przeznaczony jest dlanajbardziej wymagających pacjentów. Wyróżniają go wyjątkowo smaczna i płynna formuła oraz bogaty skład.Ostropest wykazuje silne działanie antyoksydacjyne i przeciwzapalne. Karczochzwiększa wydzielanie żółci, posia (...)

więcej informacji
ProlactiNo

Preparat wspomagający wskazany dla suk z objawami typowymi dla tzw. ciąży urojonej. Dzięki zastosowanym składnikom preparat posiada działanie przeciwobrzękowe, moczopędne i przeciwprolaktynowe. Zawarty w preparacie wyciąg z niepokalanka pospolitego ma działanie prz (...)

więcej informacji
SemeVet

Preparat wspomagający jest przeznaczony dla psów – samców, przeznaczonych do rozrodu, a w szczególności dla psów, u których z różnych przyczyn doszło do pogorszenia jakości nasienia. Zawarte w preparacie drożdże są źródłem organicznego selenu, który jest niezbędny d (...)

więcej informacji
VeTussin

PIERWSZY WETERYNARYJNY SYROP NA KASZEL DLA PSA! Preparat zalecany do stosowania wspomagająco przy leczeniu kaszlu, działa objawowo i poprawia komfort życia pacjenta. Zawarte w nim substancje posiadają właściwości  regenerujące nabłonek dróg oddechowych, rozkurczające m (...)

więcej informacji
Aparat do pomiaru poziomu hemoglobiny …

URIT-12 jest aparatem przeznaczonym do pomiaru hemoglobiny w diagnostyce in vitro. Aparat działa poprawnie jedynie z odpowiednimi paskami H12 firmy URIT DANE TECHNICZNE Zasada pomiaru:fotometryczna Pasek:paski testowe URIT H12 do pomiaru hemoglobiny Czas pomiaru (...)

550,00 zł
więcej informacji
MSC autologiczne komórki macierzyste

MSC – usługa izolacji komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej pacjenta w warunkach laboratoryjnych do autoprzeszczepu w celu regeneracji lub poprawy funkcjichorych i uszkodzonych tkanek oraz narządów. Usługa obejmuje przechowywanie komórek, umożliwiając tym samym ich (...)

więcej informacji
PRP zestaw do osocza bogatopłytkowego

1.     PRP ( osocze bogatopłytkowe) :preparat przygotowany z pełnej krwi pacjenta, stanowi koncentrat płytekkrwi bogaty w czynniki wzrostu odpowiedzialne za procesy gojenia. Podstawądziałania preparatu jest stymulacja procesów naprawczych uszkodzonych tkanekoraz działan (...)

270,00 zł
więcej informacji