Klatki samołapki

Klatki samołapki

Klatka pułapka na koty Drop-Trap

Drop Trap to najbardziej efektywny sposób na łapanie płochliwych kotów. DT1 to opadająca klatka pułapka na koty powstała przy pomocy z "Neighborhood Cats". Klatka składa się do wymiarów 91 x 46 x 10 cm co ułatwia jej transport i przechowywanie. Łatwy montaż. Proste i (...)

więcej informacji
Klatka pułapka na koty TNR składana

Składana klatka pułapka na koty - TNR 206NC o wymiarach 76 x 25 x 30 cm. Waga 4.5 kg. Drut 1"x1" - 14G. Zaprojektowana specjalnie do łapania kotów. Bardzo szybki montaż i demontaż bez potrzeby użycia narzędzi. Tylna część klatki posiada drut o konstrukcji 1/2" x 1" - 1 (...)

więcej informacji
Zdalnie sterowana klatka pułapka na ko…

Zdalne sterowanie do 90 metrów ! Kompletny zestaw DTPRO składa się z jednej klatki pułapki typu Drop Trap (DT1), jednej klatki do transportu zwierząt (306NC) i kompletu do zdalnego sterowania klatką pułapką (RC100). Skuteczna i bezpieczna metoda na płochliwe koty. K (...)

więcej informacji
Chwytacz żywołowny (klatka pułapka)

Chwytacz przeznaczony jest na szczury, małe kuny lub inne mniejsze gryzonie.  Dwu wejściowy (przelotowy), wykonany z drutu stalowego karbowanego o grubości 1,5mm.  Obie klapy zatrzaskują się jednocześnie. Istnieje możliwość nastawienia jednej klapy, wtedy chwytacz będ (...)

więcej informacji
Elektroniczna Pułapka na psy i lisy VU…

Taka sama konstrukcja jak w przypadku standardowej pułapki Vulcan Dog & Fox Trap, ale z dodatkiem urządzenia uruchamiania poprzez radio. Urządzenie sterujące łatwo można zamontować na górnej części pułapki. Pułapkę można uruchomić za pomocą breloczka z pilotem zdaln (...)

więcej informacji
Elektroniczna składana pułapka na koty…

Taka sama specyfikacja techniczna i konstrukcja, jak w przypadku składanej pułapki Foldaway Eeziset Cat Trap (178-317), ale z dodatkiem zamontowanego zestawu sterowania radiowego. Odbiornik radiowy można łatwo usunąć, jeżeli nie będzie użytkowany, a ponadto można go ład (...)

więcej informacji
Klatka pułapka na koty i małe zwierzęta

Bardzo łatwa w obsłudze. Wyposażona w sprawdzony mechanizm obejmujący sprężynę i samoblokujące się drzwi( poprzez przejście kota na płytkę). Klatka wykonana jest z grubej, stalowej siatki, posiada solidną metalową podłogę. Pułapka otwiera się łatwo minimalizując st (...)

więcej informacji
Klatka pułapka na koty i małe zwierzęta

Nowa wersja klatki pułapki na kota. Wykonana z drutu o grubości 1,6 mm, oczka siatki 2,5 x 2,5 cm. Malowana proszkowo na kolor zielony. Klatka jest lekka ale wytrzymała. Wyposażona w 2 pary drzwi (przednie uruchamiające mechanizm zamykania i tylne - z pleks (...)

więcej informacji
Klatka pułapka na koty i małe zwierzęt…

Bardzo łatwa w obsłudze. Wyposażona w sprawdzony mechanizm obejmujący sprężynę i samoblokujące się drzwi (poprzez przejście kota na płytkę). Klatka wykonana jest z grubej, stalowej ocynkowanej siatki, posiada solidną metalową podłogę. Pułapka otwiera się łatwo (...)

więcej informacji
Klatka pułapka na lisy FOX TRAP

Solidna klatka zaprojektowana do humanitarnego łapania lisów. Przednie drzwi otwierane na zewnatrz opuszczają się w momencie kiedy lis będzie próbował złapać przynętę umieszczoną wewnątrz klatki na mechanizmie spustu. Waga klatki: 12 kg Nr katalogowyWymiary (cm):d (...)

więcej informacji
Klatki pułapki na psy i lisy

Klatka pułapka na psy i lisy „VULCAN”. Składana klatka łatwa do transportu wykonana z siatki stalowej, ocynkowanej. Oczka o wymiarach 5 x 5 cm. Drzwi spustowe zwalniane są i zatrzaskiwane w momencie sięgnięcia zwierzęcia po przynętę. Podłużny otwór w tylnych drzw (...)

więcej informacji
Przykrycie na pułapkę na koty CAT TRAP…

Przykrycie Cat Trap Cover wykonane jest z wysokiej jakości płótna typu wojskowego pokrytego tworzywem PCV, wodoodpornego, wytrzymałego i zmywalnego. Pasuje do wszystkich pułapek z serii Cat Traps, za wyjątkiem pułapek Extended Eeziset i Multi Catch Trap. Po ustawieni (...)

więcej informacji
Pułapka elektroniczna na koty MULTI CA…

Konstrukcja taka sama, jak w przypadku pułapki Multi Cat Trap (184-313), ale z dodatkiem zamontowanego zestawu sterowania radiowego. Odbiornik radiowy można łatwo usunąć, jeżeli nie będzie użytkowany, a ponadto można go ładować w samochodzie lub w domu, wykorzystując w (...)

więcej informacji
Pułapka na koty CATCH MULTI TRAP CAT

Ręcznie uruchamiana pułapka na koty Cat Trap jest wystarczająco duża, aby pomieścić cztery koty i została specjalnie zaprojektowana do obsługi kolonii zdziczałych kotów, a w szczególności do chwytania matki wraz z jej kociakami. W praktycznym zastosowaniu pułapka jest o (...)

więcej informacji
Pułapka na koty EEZICATCH CAT TRAP

Pułapka Eezicatch Cat TrapTM jest najnowszą konstrukcją z serii pułapek a koty Cat Trap , zbudowaną z siatki drucianej o rozmiarze oczek 2,5 cm x 2,5 cm, z drutu 1,6 mm, pokrytego czarną malowana powłoką dla zapewnienia długiego okresu przydatności do eksploatacji. Czar (...)

więcej informacji
Pułapka na koty EEZISET CAT TRAP

Klatka EeziSet Cat TrapTM jest samouaktywniającą się pułapką przeznaczoną do chwytania pojedynczych kotów. Mechanizm pułapki jest łatwy do ustawienia i skuteczny w działaniu. Dobrze sprawdzony mechanizm składa się z uruchamianych sprężynowo, automatycznie blokujących si (...)

więcej informacji
Pułapka na koty MAC TRAP

Mocna pułapka na koty, uruchamiana ręcznie za pomocą sznura wyzwalającego, co umożliwia operatorowi wybranie kota do schwytania. Pułapka ta jest szczególnie przydatna przy chwytaniu matki razem z jej kociętami. Pułapka Mac Trap jest najnowszą konstrukcją, zbudowaną (...)

więcej informacji
Pułapka na koty PF Cat Trap

Pułapka PF Cat TrapTM jest lekką, samouaktywniającą się pułapką przeznaczoną do chwytania pojedynczych kotów. Łatwe wstawianie przynęty i ustawianie pułapki, która jest uruchamiana poprzez naciśnięcie płytki pedału uaktywniającego znajdującego się obok punktu umieszczan (...)

więcej informacji
Pułapka na psy i lisy VULCAN

Specjalnie zaprojektowana do odławiania psów i lisów, pułapka Vulcan jest produktem wysokiej jakości posiadającym kilka ważnych funkcji. Pułapki typu Vulcan można składać na płasko a czas przechowywania i transportu, ale łatwo jest rozłożyć i ustawić je na miejscu, t (...)

więcej informacji
Ręczna pułapka na koty J&K MANUAL CAT …

Wykonana z elementów drewnianych 5 cm x 2,5 cm i sklejki wodoodpornej 6 mm oraz z siatki ocynkowanej i wyposażona w przezroczyste drzwiczki końcowe z tworzywa Polyglass. Pułapka ta jest obsługiwana ręcznie za pomocą sznura. Gdy wybrany kot wejdzie do pułapki, należy (...)

więcej informacji