Klatki samołapki

Klatki samołapki

Elektroniczna Pułapka na psy i lisy VU…

Taka sama konstrukcja jak w przypadku standardowej pułapki Vulcan Dog & Fox Trap, ale z dodatkiem urządzenia uruchamiania poprzez radio. Urządzenie sterujące łatwo można zamontować na górnej części pułapki. Pułapkę można uruchomić za pomocą breloczka z pilotem zdaln (...)

więcej informacji
Elektroniczna składana pułapka na koty…

Taka sama specyfikacja techniczna i konstrukcja, jak w przypadku składanej pułapki Foldaway Eeziset Cat Trap (178-317), ale z dodatkiem zamontowanego zestawu sterowania radiowego. Odbiornik radiowy można łatwo usunąć, jeżeli nie będzie użytkowany, a ponadto można go ład (...)

więcej informacji
Przykrycie na pułapkę na koty CAT TRAP…

Przykrycie Cat Trap Cover wykonane jest z wysokiej jakości płótna typu wojskowego pokrytego tworzywem PCV, wodoodpornego, wytrzymałego i zmywalnego. Pasuje do wszystkich pułapek z serii Cat Traps, za wyjątkiem pułapek Extended Eeziset i Multi Catch Trap. Po ustawieni (...)

więcej informacji
Pułapka elektroniczna na koty MULTI CA…

Konstrukcja taka sama, jak w przypadku pułapki Multi Cat Trap (184-313), ale z dodatkiem zamontowanego zestawu sterowania radiowego. Odbiornik radiowy można łatwo usunąć, jeżeli nie będzie użytkowany, a ponadto można go ładować w samochodzie lub w domu, wykorzystując w (...)

więcej informacji
Pułapka na koty CATCH MULTI TRAP CAT

Ręcznie uruchamiana pułapka na koty Cat Trap jest wystarczająco duża, aby pomieścić cztery koty i została specjalnie zaprojektowana do obsługi kolonii zdziczałych kotów, a w szczególności do chwytania matki wraz z jej kociakami. W praktycznym zastosowaniu pułapka jest o (...)

więcej informacji
Pułapka na koty EEZICATCH CAT TRAP

Pułapka Eezicatch Cat TrapTM jest najnowszą konstrukcją z serii pułapek a koty Cat Trap , zbudowaną z siatki drucianej o rozmiarze oczek 2,5 cm x 2,5 cm, z drutu 1,6 mm, pokrytego czarną malowana powłoką dla zapewnienia długiego okresu przydatności do eksploatacji. Czar (...)

więcej informacji
Pułapka na koty EEZISET CAT TRAP

Klatka EeziSet Cat TrapTM jest samouaktywniającą się pułapką przeznaczoną do chwytania pojedynczych kotów. Mechanizm pułapki jest łatwy do ustawienia i skuteczny w działaniu. Dobrze sprawdzony mechanizm składa się z uruchamianych sprężynowo, automatycznie blokujących si (...)

więcej informacji
Pułapka na koty MAC TRAP

Mocna pułapka na koty, uruchamiana ręcznie za pomocą sznura wyzwalającego, co umożliwia operatorowi wybranie kota do schwytania. Pułapka ta jest szczególnie przydatna przy chwytaniu matki razem z jej kociętami. Pułapka Mac Trap jest najnowszą konstrukcją, zbudowaną (...)

więcej informacji
Pułapka na koty PF Cat Trap

Pułapka PF Cat TrapTM jest lekką, samouaktywniającą się pułapką przeznaczoną do chwytania pojedynczych kotów. Łatwe wstawianie przynęty i ustawianie pułapki, która jest uruchamiana poprzez naciśnięcie płytki pedału uaktywniającego znajdującego się obok punktu umieszczan (...)

więcej informacji
Pułapka na psy i lisy VULCAN

Specjalnie zaprojektowana do odławiania psów i lisów, pułapka Vulcan jest produktem wysokiej jakości posiadającym kilka ważnych funkcji. Pułapki typu Vulcan można składać na płasko a czas przechowywania i transportu, ale łatwo jest rozłożyć i ustawić je na miejscu, t (...)

więcej informacji
Ręczna pułapka na koty J&K MANUAL CAT …

Wykonana z elementów drewnianych 5 cm x 2,5 cm i sklejki wodoodpornej 6 mm oraz z siatki ocynkowanej i wyposażona w przezroczyste drzwiczki końcowe z tworzywa Polyglass. Pułapka ta jest obsługiwana ręcznie za pomocą sznura. Gdy wybrany kot wejdzie do pułapki, należy (...)

więcej informacji
Składana pułapka na koty FOLDAWAY EEZI…

Oryginalna pułapka  Eeziset Cat TrapTM (178-315) wyznacza standardy w dziedzinie humanitarnego chwytania zdziczałych kotów. Jedyną wadą była jej wielkość podczas transportu, którą pokonaliśmy dzięki zastosowaniu unikalnej składanej konstrukcji. Składana pułapka na ko (...)

więcej informacji
System identyfikacji klatek/pułapek TR…

Wyprodukowany w taki sposób, aby pasował do wszystkich klatek i pułapek naszej produkcji, co sprawia, że identyfikacja staje się prosta. Wystarczy po prostu zawinąć opaski wokół siatki i wypełnić wodoodporną, wykonaną z plastiku kartę, aby nadać trwałą indywidualność da (...)

więcej informacji
Widełki ograniczające COMB TRAP CAT

Wykorzystywane do przytrzymywania kota w tylnej części pułapki tak, aby możliwe było wykonanie zastrzyku bez obawy ucieczki zwierzęcia podczas otwierania pułapki. Należy skłonić kota do przejścia do tyłu pułapki, a następnie wstawić widełki do klatki, aby ograniczyć ruc (...)

więcej informacji