Siatki na kiju, sieci

Siatki na kiju, sieci

Siatka do łapania na małe zwierzęta

Zaprojektowana do bezpiecznego chwytania małych zwierząt - małe psy i koty. Odporna i trwała tkanina. Łatwe zamykanie i otwieranie.

więcej informacji
Siatka na koty

Do łapania kotów. Siatka z mocnego nylonu z teleskopową rączką. Kształt obręczy pozwala na  dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Regulowana długość rękojeści 109-147 cm.

więcej informacji
Siatka poskramiająca Dura-Flex H

Najlepsza wszechstronna siatka w przemyśle do łapania zwierząt. Zaprojektowana i przetestowana przez specjalistów. Posiada mocną i elastyczną obręcz z poliwęglanu, która pozwala na poskramianie pod każdym kątem! Wymiary obręczy: 244 cm x 1.58 cm. Mocna sieć odporna na s (...)

więcej informacji
Siatka poskramiająca Dura-Flex S

Najlepsza wszechstronna siatka w przemyśle do łapania zwierząt. Zaprojektowana i przetestowana przez specjalistów. Posiada mocną i elastyczną obręcz z poliwęglanu, która pozwala na poskramianie pod każdym kątem! Wymiary obręczy: 152 cm x 1.27 cm. Mocna sieć odporna na s (...)

więcej informacji
Siatka rzutka do poskramiania zwierząt

Efektywna metoda poskramiająca gdy odległość ma znaczenie. Świetna na małe i średnie psy oraz zwierzęta podobne rozmiarem. Najwyższa jakość sieci do zarzucania. Specjalna konstrukcja pozwala na łatwy i bardzo dokładny rzut. Nylon. Dostępna w 3 rozmiarach.

więcej informacji
Siatka wciągana z uchwytem na małe zwi…

Siatkę TLT3600 na trójkątnej obręczy można całkowicie schować w uchwyt i wygodnie przechowywać. Szybkie otwieranie siatki poprzez przesunięcie prowadnicy ślizgowej na uchwycie. Długości 58.50 cm i głębokość 56 cm. Uchwyt o długości 132 cm. Do łapania kotów, małych psów (...)

więcej informacji
Wielka siatka poskramiająca na telesko…

Duża obręcz o wymiarach 86 x 102 cm. Głębokość siatki 122 cm. Regulowana teleskopowa rękojeść 165 - 244 cm. Konstrukcja ze wzmocnionego aluminium. Łatwa i efektywna kontrola nad zwierzęciem. Siatka wspaniale sprawdza się podczas łapania kotów, ptaków, dzikich zwierząt i (...)

więcej informacji
Siatka weterynaryjna CATCH NET

Siatka Catch Net stanowi skuteczny i humanitarny środkiem umożliwiającym chwytanie pojedynczych kotów, psów, szczeniąt i innych małych zwierząt - a ponadto, może być również stosowana do zabezpieczenia dużych ptaków, takich jak łabędzie. Jest wytrzymała, lekka i łatwo m (...)

więcej informacji
Sieci do ptaków AVIARY NETS

Lekkie, ale wytrzymałe siatki Aviary Nets wykonane są z najwyższej jakości miękkiej tafty. Obręcze otworu wejściowego siatki  wyłożone są miękką gumą. Sieci te nadają się do chwytania wielu gatunków ptaków, w tym kaczek, a nawet mogą być wykorzystywane do chwytania młod (...)

więcej informacji
Sieć Throw Net

Sieć Throw Net, jak sama jej nazwa wskazuje, jest rzucana w kierunku zwierzęcia-celu, co może być prostym, ale skutecznym sposobem umożliwiającym chwytanie psów, kotów i innych małych zwierząt. Składa się sześciokątnej siatki o wielkości 2,4 m x 2,4 m, który posiada na (...)

więcej informacji
Sieć weterynaryjna Hoop Net

Sieć weterynaryjna Net Hoop została zaprojektowana do chwytania psów i innych małych zwierząt, a zwłaszcza zwierząt znajdujących się w ruchu. Obręcz sieci wykonana jest z lekkiej rury aluminiowej 25 mm, na której zamocowana jest siatka z najwyższej jakości zielonego nyl (...)

więcej informacji
Sieć weterynaryjna Walk-Toward Net

Przeznaczona do chwytania dzikich lub agresywnych psów na terenach otwartych, takich jak parki i ogrody. Podczas akcji sieć jest trzymana i napinana pomiędzy dwoma osobami, tworząc barierę (podobną do siatki tenisowej), a następnie trzymający sieć zbliżają się w kierunk (...)

więcej informacji