Siatki na kiju, sieci

Siatki na kiju, sieci

Siatka do łapania na małe zwierzęta

Zaprojektowana do bezpiecznego chwytania małych zwierząt - małe psy i koty. Odporna i trwała tkanina. Łatwe zamykanie i otwieranie.

więcej informacji
Siatka na koty

Do łapania kotów. Siatka z mocnego nylonu z teleskopową rączką. Kształt obręczy pozwala na  dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Regulowana długość rękojeści 109-147 cm.

więcej informacji
Siatka poskramiająca Dura-Flex H

Najlepsza wszechstronna siatka w przemyśle do łapania zwierząt. Zaprojektowana i przetestowana przez specjalistów. Posiada mocną i elastyczną obręcz z poliwęglanu, która pozwala na poskramianie pod każdym kątem! Wymiary obręczy: 244 cm x 1.58 cm. Mocna sieć odporna na s (...)

więcej informacji
Siatka poskramiająca Dura-Flex S

Najlepsza wszechstronna siatka w przemyśle do łapania zwierząt. Zaprojektowana i przetestowana przez specjalistów. Posiada mocną i elastyczną obręcz z poliwęglanu, która pozwala na poskramianie pod każdym kątem! Wymiary obręczy: 152 cm x 1.27 cm. Mocna sieć odporna na s (...)

więcej informacji
Siatka rzutka do poskramiania zwierząt

Efektywna metoda poskramiająca gdy odległość ma znaczenie. Świetna na małe i średnie psy oraz zwierzęta podobne rozmiarem. Najwyższa jakość sieci do zarzucania. Specjalna konstrukcja pozwala na łatwy i bardzo dokładny rzut. Nylon. Dostępna w 3 rozmiarach.

więcej informacji
Siatka wciągana z uchwytem na małe zwi…

Siatkę TLT3600 na trójkątnej obręczy można całkowicie schować w uchwyt i wygodnie przechowywać. Szybkie otwieranie siatki poprzez przesunięcie prowadnicy ślizgowej na uchwycie. Długości 58.50 cm i głębokość 56 cm. Uchwyt o długości 132 cm. Do łapania kotów, małych psów (...)

więcej informacji
Wielka siatka poskramiająca na telesko…

Duża obręcz o wymiarach 86 x 102 cm. Głębokość siatki 122 cm. Regulowana teleskopowa rękojeść 165 - 244 cm. Konstrukcja ze wzmocnionego aluminium. Łatwa i efektywna kontrola nad zwierzęciem. Siatka wspaniale sprawdza się podczas łapania kotów, ptaków, dzikich zwierząt i (...)

więcej informacji
Siatka do poskramiania kotów

Siatka do bezpiecznego i łatwego poskramiania kota wykonana z mocnej, nylonowej taśmy, którą  można szybko otworzyć i zamknąć. Długość kija 135 cm. Wymiary siatki: dł. 105 c x szer. 95 cm. Nr. katalogowy K-SIA 135

więcej informacji
Siatka weterynaryjna CATCH NET

Siatka Catch Net stanowi skuteczny i humanitarny środkiem umożliwiającym chwytanie pojedynczych kotów, psów, szczeniąt i innych małych zwierząt - a ponadto, może być również stosowana do zabezpieczenia dużych ptaków, takich jak łabędzie. Jest wytrzymała, lekka i łatwo m (...)

więcej informacji
Siatka weterynaryjna (narzucana)

Siatka narzucana przeznaczona jest do chwytania psów, kotów i innych małych zwierząt. Przeznaczona do humanitarnego odłowu bezpańskich zwierząt. Oczko : 10 x 10 cm Wymiary siatki: 182 cm. Siatka jest łatwa w użytkowaniu i nie wymaga bliskiego kontaktu ze zw (...)

więcej informacji
Siatka weterynaryjna (narzucana)

Siatka narzucana przeznaczona jest do chwytania psów, kotów i innych małych zwierząt. Przeznaczona do humanitarnego odłowu bezpańskich zwierząt. Oczko : 5 x 5 cm Wymiary siatki: 244 cm. Siatka jest łatwa w użytkowaniu i nie wymaga bliskiego kontaktu ze zwier (...)

więcej informacji
Siatka weterynaryjna (narzucana)

Siatka narzucana przeznaczona jest do chwytania psów, kotów i innych małych zwierząt. Przeznaczona do humanitarnego odłowu bezpańskich zwierząt. Wymiary siatki: 2,4 x 2,4 m. Waga: 1 kg. Siatka jest łatwa w użytkowaniu i nie wymaga bliskiego kontaktu ze zwierzęciem (...)

więcej informacji
Siatka weterynaryjna (zastawna)

Siatka zastawna przeznaczona jest do chwytania zwierząt na otwartej przestrzeni. Przeznaczona do humanitarnego odłowu bezpańskich zwierząt. Wymiary siatki: szer. 4,5 m x wys. 1,3 m. Waga 2 kg Nr. katalogowy 174-323

więcej informacji
Siatki – podbieraki teleskopowe

Wzmocniona, sztywna rama na obręczy. Teleskopowy uchwyt (składany) z utwardzonego aluminium Nr. katalogowycałkowita długość (cm) ST 190190 ST 260260 ST 300300

więcej informacji
Siatki składane

Składana siatka na teleskopowym wysięgniku przeznaczona do chwytania kotów, ptaków i  innych małych zwierząt. Mocna konstrukcja wykonana z aluminium, rozkładany wysięgnik.  Nylonowa siatka o wymiarach oczka 0,635 cm. Trójkątny kształt obręczy  ułatwia chwytanie  zwie (...)

więcej informacji
Sieci do ptaków AVIARY NETS

Lekkie, ale wytrzymałe siatki Aviary Nets wykonane są z najwyższej jakości miękkiej tafty. Obręcze otworu wejściowego siatki  wyłożone są miękką gumą. Sieci te nadają się do chwytania wielu gatunków ptaków, w tym kaczek, a nawet mogą być wykorzystywane do chwytania młod (...)

więcej informacji
Sieć na koty na wysięgniku

Sieć na stalowym wysięgniku długości 1220 mm. Sieć przeznaczona jest do łapania kotów, małych psów i małych zwierząt oraz dużych ptaków ( łabędzie). Sieć jest bardzo wytrzymała, lekka i prosta w obsłudze. Przydatna do chwytania zwierząt z miejsc tru (...)

więcej informacji
Sieć na psy na wysięgniku

Sieć na wysięgniku przeznaczona do chwytania małych i średnich psów. Wykonana jest z ciemnego nylonu dzięki czemu jest bardzo wytrzymała oraz działa kojąco na schwytanego psa. Pozwala Użytkownikowi na zachowanie odpowiedniego dystansu od zwierzęcia. Nr. katalog (...)

więcej informacji
Sieć Throw Net

Sieć Throw Net, jak sama jej nazwa wskazuje, jest rzucana w kierunku zwierzęcia-celu, co może być prostym, ale skutecznym sposobem umożliwiającym chwytanie psów, kotów i innych małych zwierząt. Składa się sześciokątnej siatki o wielkości 2,4 m x 2,4 m, który posiada na (...)

więcej informacji
Sieć weterynaryjna Hoop Net

Sieć weterynaryjna Net Hoop została zaprojektowana do chwytania psów i innych małych zwierząt, a zwłaszcza zwierząt znajdujących się w ruchu. Obręcz sieci wykonana jest z lekkiej rury aluminiowej 25 mm, na której zamocowana jest siatka z najwyższej jakości zielonego nyl (...)

więcej informacji