Zwalczanie szkodników, DDD

Zwalczanie szkodników, DDD

Kolce zabezpieczające przed ptakami

1/ Kolce ULIGHT B Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz sztywnej przezroczystej listwy z poliwęglanu. Odporne na najcięższe warunki atmosferyczne( w tym promienie UV i duże wahania temperatur). Gwarancja : 10 lat Spełniają normę jakości AISI (...)

więcej informacji
Lampa owadobójcza

Uniwersalne urządzenie do zwalczania owadów. Możliwość zamocowania na ścianie. Wabienie owadów przez system świetlówek UV. Pułapka wyposażona w siatkę rażącą o wysokim napięciu. Urządzenie pomocne w systemie HACCP ( eliminowanie owadów latających) Nr. (...)

więcej informacji
Lepowa lampa owadobójcza

Lampa UV bezodpryskowa jest całkowicie bezpieczna dla ludzi. Można stosować w miejscu obróbki żywności. Przeznaczona jest do użytku tylko wewnątrz pomieszczeń. Możliwość montażu na ścianie. Taca na owady powinna być czyszczona przynajmniej raz w tygod (...)

więcej informacji
Pręty zabezpieczające przed ptakami

Produkt przeznaczony głównie do zabezpieczania parapetów, i barierek balkonowych. Składa się z 2 metalowych, równoległych ( w odstępie 5 cm) prętów umocowanych na dwóch podstawach oddalonych od siebie o 50 cm. Gdy ptak próbuje usiąść na powierzchni zabezpieczonej (...)

więcej informacji
Siatka zabezpieczająca przed ptakami

Siatki wykonane z polietylenu o różnych gęstościach oczek. Ochraniają duże płaszczyzny oraz powierzchnie pofałdowane ( np. płaskorzeźby). Bardzo popularne zabezpieczenie balkonów oraz „studni” w kamienicach. Chronią balkony, okna, wnęki.   Nr. katalo (...)

więcej informacji
System elektryczny zabezpieczający prz…

System modułowy - „BIRD OUT” składa się z przeźroczystych wsporników z poliwęglanu, przyklejanych do zabezpieczanej powierzchni oraz dwóch lub trzech drutów ze stali nierdzewnej o przekroju 2 mm i długości 1 m. Druty połączone są między sobą elastycznym łącznikiem (...)

więcej informacji