Zabawki dla zwierząt

Zabawki dla zwierząt

BUSTER Colour Sznur

Miękka bawełna, delikatna dla zębów i jamy ustnej psa. Idealne do gier interaktywnych. Posiadają dodatkowy bodziec w postaci piszczałki. Dostępne rozmiary: S (23 cm), M (35 cm) ,dostępne kolory:fioletowy,różowy, błękitny,

więcej informacji
BUSTER Crunch Kość szeleszcząca

Miękkie i wytrzymałe, wykonane z gumy TPR. Wewnątrz umieszczony jest trzeszczący plastik, który stanowi dodatkowy bodziec dla zwierzęcia. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Unoszą się na powierzchni wody. Idealne do zabaw na plaży.Rozmiar L, kolor niebi (...)

więcej informacji
BUSTER Crunch Piłka szeleszcząca

Miękkie i wytrzymałe, wykonane z gumy TPR. Wewnątrz umieszczony jest trzeszczący plastik, który stanowi dodatkowy bodziec dla zwierzęcia. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Unoszą się na powierzchni wody. Idealne do zabaw na plaży.Dostępne rozmiary :S,M (...)

więcej informacji
BUSTER Flex Gwiazdka

Wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Idealne do interaktywnej zabawy z psem. Można napełnić zabawkę smakołykami . Łatwe do czyszczenia. Można je myć w zmywarce do naczyń.Dostępne kolory: fioletowy, różowy, bł (...)

więcej informacji
BUSTER Flex Kość

Wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Idealne do interaktywnej zabawy z psem. Można napełnić zabawkę smakołykami . Łatwe do czyszczenia. Można je myć w zmywarce do naczyń.Dostępne kolory: fioletowy, błękitny,  (...)

więcej informacji
BUSTER Flex Piłka

Wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Idealne do interaktywnej zabawy z psem. Można napełnić zabawkę smakołykami . Łatwe do czyszczenia. Można je myć w zmywarce do naczyń. Dostępne kolory : fioletowa, różowa, (...)

więcej informacji
BUSTER Flex Zabawka do aportu

Wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Idealne do interaktywnej zabawy z psem. Można napełnić zabawkę smakołykami . Łatwe do czyszczenia. Można je myć w zmywarce do naczyń.Dostępne kolory :fioletowa, różowa, bł (...)

więcej informacji
BUSTER Mata interaktywna Zabawka - duż…

Zabawka do maty interaktywnej BUSTER (nr kat. 274337) Duża pułapka z 3 kieszeniami. Mniejsze kieszenie z "ogonem" umieszcza się w większych. Do maty mocowana przy pomocy 4 nap. Podukt jest dostarczany bez smakołyków Możliwości stosowania: • Bez umieszczania smakołyków (...)

więcej informacji
BUSTER Mata interaktywna Zabawka -duża…

Zabawka do maty interaktywnej BUSTER (nr kat. 274337) Duża rolka do wypełniania smakołykami. Posiada 6 kieszonek. Zamykana, po zrolowaniu przy pomocy elastycznej opaski. Do maty mocowana przy pomocy nap. Możliwości stosowania: • Bez umieszczania smakołyków w zabawce. (...)

więcej informacji
BUSTER Mata interaktywna Zabawka - ks…

Zabawka do maty interaktywnej BUSTER (nr kat. 274337) Zabawka posiada kilka kieszeni do umieszczania smakołyków. Do maty mocowana przy pomocy nap. Podukt jest dostarczany bez smakołyków. Możliwości stosowania: • Bez umieszczania smakołyków w zabawce. •• Smakołyki mo (...)

więcej informacji
BUSTER Mata interaktywna Zabawka -mała…

Zabawka do maty interaktywnej BUSTER (nr kat. 274337) Zabawka 2 w 1 – mała pułapka, do wypełnienia smakołykami. Mniejszą kieszeń z ogonem umieszcza się w większej Do maty mocowana przy pomocy nap. Podukt jest dostarczany bez smakołyków. Możliwości stosowania: • Bez um (...)

więcej informacji
BUSTER Mata interaktywna Zabawka - mał…

Zabawka do maty interaktywnej BUSTER (nr kat. 274337) Mała rolka, do wypełnienia smakołykami. Zabawka jest zamykana przy pomocy elastycznych opasek. Do maty mocowana przy pomocy nap. Podukt jest dostarczany bez smakołyków. Możliwości stosowania: • Bez umieszczania sma (...)

więcej informacji
BUSTER Mata interaktywna Zabawka - por…

Zabawka do maty interaktywnej BUSTER (nr kat. 274337) Portfel z jedną kieszonką do wypełniania smakołykami. Zabawka jest zamykana na rzep. Do maty mocowana przy pomocy nap. Produkt jest dostarczany bez smakołyków. Możliwości stosowania: • Bez umieszczania smakołyków w (...)

więcej informacji
BUSTER Mata interaktywna z trzema zaba…

Innowacyjna mata BUSTER to gwarancja doskonałej zabawy dla psa oraz jego właściciela! Zapewnia codzienną rozrywkę stymulując jednocześnie instynkty i zmysły pupila. Na macie znajduje się 35 zatrzasków do mocowania wybranych zabawek - aktywności. Odległości pomiędzy (...)

więcej informacji
BUSTER Sensory Piłka sensoryczna

Wykonane z miękkiego i jednocześnie trwałego materiału. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Idealne do interaktywnej zabawy z psem. Można napełnić zabawkę smakołykami.Dostępne rozmiary :S (6.35 cm), M (8.25 cm)

więcej informacji
BUSTER Strong Kość

Niezwykle wytrzymałe gumowe zabawki wykonane z TPR. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Warianty bez sznura - pływaka są idealne do zabawy na plaży.Dostępne rozmiary :S, L, kolor: niebieski

więcej informacji
BUSTER Strong Kość w kształcie "S"

Niezwykle wytrzymałe gumowe zabawki wykonane z TPR. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Warianty bez sznura - pływaka są idealne do zabawy na plaży.Rozmiar XL, kolor niebieski

więcej informacji
BUSTER Strong Kość w kształcie "Y"

Niezwykle wytrzymałe gumowe zabawki wykonane z TPR. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Warianty bez sznura - pływaka są idealne do zabawy na plaży.Rozmiar XL, kolor niebieski

więcej informacji
BUSTER Strong Kość ze sznurem

Niezwykle wytrzymałe gumowe zabawki wykonane z TPR. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Warianty bez sznura - pływaka są idealne do zabawy na plaży.Dostępne rozmiary :XS,M, kolor :niebieski

więcej informacji