Lasery

Lasery

Aesculight Filtr do Systemu ewakuacji …

Aesculight Filtr do systemu ewakuacji oparów. Do lasera CO2.

więcej informacji
Aesculight Końcówka 0.25mm do rękojeśc…

Aesculight Końcówka 0.25 mm do rękojeści ceramiczna, 10 mm.

więcej informacji
Aesculight Końcówka 0.4 mm do rękojeśc…

Aesculight Końcówka 0.4 mm do rękojeści ceramiczna.

więcej informacji
Aesculight Końcówka 0.8 mm do rękojeśc…

Aesculight Końcówka 0.8 mm do rękojeści ceramiczna, 10 mm.

więcej informacji
Aesculight Końcówka 0.8 mm do rękojeśc…

Aesculight Końcówka 0.8 mm do rękojeści ceramiczna, 5 mm.

więcej informacji
Laser Companion CTC Therapy Compact Sy…

Z mocą 12 V, wagą poniżej 3,7 kg i wbudowaną baterią o podwyższonej żywotności Companion CTC Therapy Compact System jest pierwszym kompaktowym, przenośnym laserem terapeutycznym czwartej klasy. Daje możliwość wykonywania zabiegów zarówno w gabinecie jak i w terenie. In (...)

więcej informacji
Laser Companion CTS Therapy Compact S…

Najmocniejszy laser terapeutyczny na rynku . Jego moc maksymalna wynosi 15 W. Posiada monitor dotykowy oraz obszerną bibliotekę z materiałami w animacji 3D – daje to lekarzowi możliwość edukacji właściciela zwierzęcia, co do stanu zdrowia pupila, stwierdzonych nieprawi (...)

więcej informacji
Laser medyczny DORIS PLUS CTL 1551

Używany, stan techniczny bardzo dobry, Produkcji polskiej, Rok produkcji 2007 r., Zasilanie 230V, Moc 500W, Moc lasera: 30W, Możliwość stosowania włókien radialnych, Laser znajduje zastosowanie w takich dziedzinach jak: Stomatologia i laryngolo (...)

więcej informacji
Laser terapeutyczny Companion CTC Ther…

Z mocą 12 V, wagą poniżej 3,7 kg i wbudowaną baterią o podwyższonej żywotności Companion CTC Therapy Compact System jest pierwszym kompaktowym, przenośnym laserem terapeutycznym czwartej klasy. Daje możliwość wykonywania zabiegów zarówno w gabinecie jak i w terenie. (...)

więcej informacji
Laser terapeutyczny Companion CTS Ther…

Najmocniejszy laser terapeutyczny na rynku . Jego moc maksymalna wynosi 15 W Posiada monitor dotykowy oraz obszerną bibliotekę z materiałami w animacji 3D – daje to lekarzowi możliwość edukacji właściciela zwierzęcia, co do stanu zdrowia pupila, stwierdzonych niepr (...)

więcej informacji
Okulary ochronne CTC/CTS

Muszą być noszone przez lekarza, personel oraz właściciela zwierzęcia w pomieszczeniu, w którym odbywa się terapia.Zaleca się także, aby zakładały je dzieci obecne w pomieszczeniu. Strefa zagrożenia dla oczu wynosi ok. 100 cm. Okulary te przeznaczone są do użytku z Comp (...)

więcej informacji
Okulary ochronne CTC/CTS

Muszą być noszone przez lekarza, personel oraz właściciela zwierzęcia w pomieszczeniu, w którym odbywa się terapia. aleca się także, aby zakładały je dzieci obecne w pomieszczeniu. Strefa zagrożenia dla oczu wynosi ok. 100 cm. Okulary te przeznaczone są do użytku z C (...)

więcej informacji
Okulary ochronne CTS/CTS, rozmiar L

Muszą być noszone przez lekarza, personel oraz właściciela zwierzęcia w pomieszczeniu, w którym odbywa się terapia.

więcej informacji
Okulary ochronne do laseroterapii, 940…

Do zastosowania jako ochrona oczu podczas zabiegu z wykorzystaniem lasera diodowego.

więcej informacji
Osłona oczu dla psa/kota

Przeznaczona do laseroterapii. Dostępne w rozmiarach: 141726 - dla psa/kota –XS 141727 - dla psa –M 141728 - dla psa –L 141725 - dla psa/kota – 3 sztuki (XS, M, L)

więcej informacji