Plastry

Plastry

Animalpolster Plaster opatrunkowy

Wykonany z pianki poliuretanowej o ograniczonej elastyczności, z jednej strony pokrytej powłoką adhezyjną. Dostępne rozmiary : 0.5 cm x 9 cm x 2 m 0.5 cm x 14 cm x 2 m

więcej informacji
KRUUSE Fun-Flex Bandaż adhezyjny

Dwustronnie adhezyjne bandaże weterynaryjne. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, lekkie, nie zaburzają krążenia krwi. Mix kolorów i wzorów. dostępne rozmiary : 5cm x 4.5m, 10 sztuk, 7.5cm x 4.5m, 10 sztuk,10cm x 4.5m, 10 sztuk

więcej informacji
KRUUSE Manuka AD Opatrunek sterylny

Opatrunek absorbujący. Do zastosowania na rany zanieczyszczone, sączące. 100% miodu Manuka. Zapewnia ranie odpowiednie warunki do gojenia. Wskazania do stosowania: Rany zanieczyszczone, broczące, sączące Rany po chirurgicznym oczyszczeniu, rany szarpane Nadkażone (...)

więcej informacji
KRUUSE Manuka ND Opatrunek sterylny

Nieprzywierający opatrunek. Bezpośrednio do przyłożenia na ranę. 100% miodu Manuka. Zapewnia ranie odpowiednie warunki do gojenia. Wskazania do stosowania: Rany, w tym chirurgiczne, oczyszczone Rany w początkowym stadium ziarninowania  Powierzchowne oparzenia Od (...)

więcej informacji
KRUUSE No Chew Bandaż adhezyjny gorzki

Bandaż pozostawia gorzki smak w jamie ustnej w kontakcie ze śliną. Zapobiega podgryzaniu, rozlizywaniu opatrunku. Dostępne rozmiary :5 cm x 4.5 m, 36 rolek,7.5 cm x 4.5 m, 24 rolki,10 cm x 4.5 m, 18 rolek

więcej informacji
KRUUSE Pet-Flex Bandaż adhezyjny

Bardzo miękki i wygodny. Wyjątkowa trwałość dzięki zawartości włókien tkanych. Dwustronnie adhezyjny - nie potrzeba stabilizacji plastrem, gdyż doskonale klei się sam ze sobą. Jednocześnie nie przywiera trwale do skóry i sierści. Biały z nadrukiem niebieskich łapek. D (...)

więcej informacji
KRUUSE Pet-Flex Bandaż adhezyjny

Bardzo miękki i wygodny. Wyjątkowa trwałość dzięki zawartości włókien tkanych. Dwustronnie adhezyjny - nie potrzeba stabilizacji plastrem, gdyż doskonale klei się sam ze sobą. Jednocześnie nie przywiera trwale do skóry i sierści. Dostępne rozmiary :5cm x 4.5m, 10 rolek (...)

więcej informacji
KRUUSE Plaster silikonowy, spray, 200 ml

Sterylny opatrunek na rany. Transparentny, wodoodporny. Przyjazny środowisku. Nie zawiera CFC. Dostępna opcja z dziegciem.

więcej informacji
Omniplast Plaster

Hypoalergiczny. Łatwy do przedarcia w dłoni. Dostępne rozmiary: 1.25 cm x 5 m, 10 rolek 5 cm x 5 m, 10 rolek

więcej informacji
EickWrap samoprzylepny bandaż elastyczny

Spójny bandaż Dostraja się do kształtu obszaru, w którym jest stosowany Samoprzylepny, ale nie będzie się trzymał skóry Umożliwia swobodny przepływ powietrza nad skórą i wokół opatrunku Pomaga utrzymać opatrunek na miejscu Oddzielnie zapakowany - różne (...)

więcej informacji