Gaza opatrunkowa, opatrunki

Gaza opatrunkowa, opatrunki

KRUUSE Manuka AD Opatrunek sterylny

Opatrunek absorbujący. Do zastosowania na rany zanieczyszczone, sączące. 100% miodu Manuka. Zapewnia ranie odpowiednie warunki do gojenia. Wskazania do stosowania: Rany zanieczyszczone, broczące, sączące Rany po chirurgicznym oczyszczeniu, rany szarpane Nadkażone (...)

więcej informacji
KRUUSE Manuka ND Opatrunek sterylny

Nieprzywierający opatrunek. Bezpośrednio do przyłożenia na ranę. 100% miodu Manuka. Zapewnia ranie odpowiednie warunki do gojenia. Wskazania do stosowania: Rany, w tym chirurgiczne, oczyszczone Rany w początkowym stadium ziarninowania  Powierzchowne oparzenia Od (...)

więcej informacji
Spongostan Dental 1 x 1 x 1 cm, 24 szt…

Spongostan jest miejscowym środkiem hemostatycznym przeznaczonym do zabiegów chirurgicznych z krwawieniem żylnym lub sączeniem, kiedy tradycyjne sposoby hemostazy są utrudnione lub niepraktyczne, a niewchłaniające się materiały są niewskazane. Spongostan przywiera do m (...)

więcej informacji
Spongostan standard, 7 x 5 x 1 cm, 20 …

Opatrunek zapobiegający krwawieniom z naczyń krwionośnych. Spongostan jest miejscowym środkiem hemostatycznym przeznaczonym do zabiegów chirurgicznych z krwawieniem żylnym lub sączeniem, kiedy tradycyjne sposoby hemostazy są utrudnione lub niepraktyczne, a niewchłani (...)

więcej informacji
EickPad Bandaż wyściełający

Oddychający i równoważący temperaturę Obszary zastosowania: ochrona narażonych kości lub punktów nerwów pod bandażami, wypełnienie szyn oraz odlewów, w postępowaniu z ranami -w połączeniu z opatrunkami jako oddychająca wyściółka Materiał: 100 % poliester

więcej informacji
EickSplint Plastyczna szyna aluminiowa

Plastyczne szyny aluminiowe, które mogą być formowane na dowolny pożądany kształt i mogą być łatwo przycięte do wymaganej wielkości Wytrzymały rdzeń aluminiowy, z pianką

więcej informacji
EickWrap samoprzylepny bandaż elastyczny

Spójny bandaż Dostraja się do kształtu obszaru, w którym jest stosowany Samoprzylepny, ale nie będzie się trzymał skóry Umożliwia swobodny przepływ powietrza nad skórą i wokół opatrunku Pomaga utrzymać opatrunek na miejscu Oddzielnie zapakowany - różne (...)

więcej informacji