Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Bieżnia sucha KRUUSE Rehab

Trening sprawnościowy i rehabilitacja dla każdego psa. Model wykonany z najwyższej jakości materiałów, przeznaczony dla lecznic weterynaryjnych, centrów fizykoterapii i hydroterapii zwierząt oraz ośrodków szkolenia psów (w policji, wojsku). Mogą na niej trenować psy (...)

więcej informacji
BUSTER Stabilizatory opatrunku

Stanowi wsparcie opatrunku z bandaża lub gipsu. Wykonany ze stali nierdzewnej. 272110 - tylna kończyna, rozmiar 2 272120 - tylna kończyna, rozmiar 3 272140 - przednia kończyna, rozmiar 2 272150 - przednia kończyna, rozmiar 3

więcej informacji
Derka KRUUSE Rehab Softshell

Derka KRUUSE Rehab wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Jest wodoodporna, jednocześnie zapewnia odpowiednią wentylację. Może być używana o każdej porze roku. Zalecana jest dla psów ze sztywnością stawów i problemami mięśniowymi, jako że zakrywa większą część ł (...)

więcej informacji
Dysk równoważny KRUUSE Rehab FitPAWS

Dysk równoważny może być wykorzystywany do treningu równoważnego, ćwiczeń wzmacnianiających mięśnie, zarówno u zwierząt zdrowych (pomaga zachować dobrą kondycję) jak również rekonwalescentów po urazach, zabiegach chirurgicznych oraz poddawanych rehabilitacji. Powie (...)

więcej informacji
EQUIVET Pozycjoner ortopedyczny kończy…

Pozycjoner ortopedyczny kończyny, dla koni.

więcej informacji
FitPAWS Podkładki Targets, 4 sztuki

Ćwiczenia z podkładkami mogą być zabaw i sposobem treningu dla psa w zakresie: - stosowania nowego przyrządu, - stawania na wyznaczonym znaku, - pozostawania w wyznaczonym miejscu, - budowania świadomości własnego ciała. Podkładki FitPAWS są wykonane z materiału (...)

więcej informacji
FitPAWS Podstawki równoważne do łap, 4…

Podstawki łap FitPAWS można stosować do poprawy przenoszenia obciążenia poszczególnych kończyn. Są one kolejnym, wspaniałym narzędziem do rehabilitacji psów. - Podstawki pod łapy są wykonane z twardego, a jednocześnie elastycznego PCV z komorą powietrzną. Stopień tru (...)

więcej informacji
K9 FITBone Poduszka równoważna, niebie…

Poduszka równoważna w kształcie kości K9FITbone umożliwia przeprowadzenie ćwiczeń o niewielkim obciążeniu u psów zarówno małych jak i dużych ras. Wykonana jest z trwałego materiału PCV, odpornego na zadrapania i podgryzanie. Psy małych raz mogą stawać na poduszce ws (...)

więcej informacji
KRUUSE Ochraniacz Stawu łokciowego Rehab

Ochraniacz stawu łokciowego może być stosowany zarówno przed jak i po zabiegu oraz w przypadkach chronicznego artretyzmu np.: zapalenie kości i stawów, aseptycznej martwicy kostno-chrzęstnej (OCD), urazów więzadeł, ED, jak również innych schorzeń.   Niestety wiele psó (...)

więcej informacji
Kwadratowa równoważnia Giant Rocker KR…

Kwadratowa równoważnia Giant Rocker KRUUSE Rehab FitPAWS posiada duży blat roboczy, o wymiarach 75 x 75 cm oraz podstawę wysokości 4 cm, biegnącą wzdłuż blatu. Dzięki takiej konstrukcji ruch równoważni jest możliwy wzdłuż obydwu osi symetrii podstawy. Kwadratowa ró (...)

więcej informacji
Laser terapeutyczny Companion CTS Ther…

Najmocniejszy laser terapeutyczny na rynku . Jego moc maksymalna wynosi 15 W Posiada monitor dotykowy oraz obszerną bibliotekę z materiałami w animacji 3D – daje to lekarzowi możliwość edukacji właściciela zwierzęcia, co do stanu zdrowia pupila, stwierdzonych niepr (...)

więcej informacji
Mata do równoważni Giant Rocker KRUUSE…

Specjalna mata okrywająca blat wycisza hałas, gdy trening na równoważni odbywa się w pomieszczeniu. Mata okrywająca blat jest łatwa w czyszczeniu. Wystarczy spryskać ją wodą i pozostawić do wyschnięcia na powietrzu. Jej montaż i demontaż nie nastręczają żadnych problemó (...)

więcej informacji
Obrączki dociążające KRUUSE Rehab

Obrączki dociążające KRUUSE Rehab wykorzystywane są do ćwiczeń kształtujących muskulaturę psa. Mogą być stosowane zarówno w celach rehabilitacyjnych jak i treningowych. Na tylnych kończynach, obrączki należy umieścić nad guzem piętowym z kieszeniami bocznymi skierow (...)

więcej informacji
Ochraniacz stawowy i opaska dociąż. KR…

Zestaw zawiera ochraniacze w rozmiarach XS-XL. 32 sztuki.

więcej informacji
Ochraniacz Stawu kolanowego KRUUSE Rehab

Ochraniacz stawu kolanowego może być stosowany zarówno przed jak i po operacji, w przypadkach chronicznego artretyzmu, urazów więzadeł krzyżowych, aseptycznej martwicy kostno-chrzęstnej (OCD), urazu łękotki, schorzeń rzepki, zapalenia ścięgien, jak również innych dysfun (...)

więcej informacji
Ochraniacz Stawu nadgarstka

Ochraniacz stawu nadgarstka może być stosowany zarówno przed jak i po zabiegu a także w przypadkach chronicznego artretyzmu tj. zmianach zwyrodnieniowych, aseptycznej martwicy kostno-chrzęstnej (OCD), uszkodzeń więzadeł, ED. Urazy w obrębie połączeń stawowych niższy (...)

więcej informacji
Ochraniacz Stawu nadgarstka

Ochraniacz stawu nadgarstka może być stosowany jako dodatkowa ochrona stawu na przykład w przypadku jego nadwyrężenia, zwichnięcia a także po zabiegach chirurgicznych tej okolicy, które nie wymagają opatrunku gipsowego lub takowy został już zdjęty. Wykonany jest z od (...)

więcej informacji
Ochraniacz Stawu skokowego KRUUSE Rehab

Ochraniacz stawu skokowego może być stosowany zarówno przed jak i po zabiegu a także w przypadkach chronicznego artretyzmu tj. zmianach zwyrodnieniowych, aseptycznej martwicy kostno-chrzęstnej (OCD), uszkodzeń więzadeł, ED. Urazy w obrębie połączeń stawowych niższyc (...)

więcej informacji
Okrągła równoważnia KRUUSE Rehab FitPAWS

Okrągła równoważnia KRUUSE Rehab FitPAWS przeznaczona jest do treningu koordynacji ruchowej i równowagi. Może być także wykorzystywana jako przyrząd do ćwiczeń wzmacniających mięśnie grzbietu. Dostępna jest w dwóch średnicach: 50 i 90 cm, średnica podstawy – 6 cm. Zwie (...)

więcej informacji
Okulary ochronne CTC/CTS

Muszą być noszone przez lekarza, personel oraz właściciela zwierzęcia w pomieszczeniu, w którym odbywa się terapia. aleca się także, aby zakładały je dzieci obecne w pomieszczeniu. Strefa zagrożenia dla oczu wynosi ok. 100 cm. Okulary te przeznaczone są do użytku z C (...)

więcej informacji