Otoskopy

Otoskopy

Bezprzewodowy Weterynaryjny Video Otos…

Firefly DE551 to pierwszy weterynaryjny Bezprzewodowy video otoskop, który umożliwia wykonywanie precyzyjnych zdjęć oraz zapis wideo. Świetne narzędzie edukacyjne Zmienne powiększenie 10x-50x Obserwacja i zapis w czasie rzeczywistym (30 FPS) Zasięg sygnału do 7m (...)

więcej informacji
Oftalmoskop i otoskop KELLER (zestaw)

Używany, stan techniczny idealny, Produkcji angielskiej, Zasilanie bateryjne 2x 1,5 V (2x AA), Częstotliwość 50-60 Hz, Płynna regulacja natężenia światła w rękojeści, W komplecie: 5 szt. wzierników otoskopowych wielorazowego użytku w różnych rozmiarach, 2 szt (...)

więcej informacji
Otoskop/Oftalmoskop weterynaryjny Gowl…

Profesjonalny otoskop/oftalmoskop z bezpośrednim oświetleniem halogenowym w efektownym etui. Posiada uchylne szkło powiększające oraz głowicę oftalmoskopową Mayfield. Przeznaczony do badania zarówno zwierząt gospodarskich jak i towarzyszących. Zasilany jest bateriami. (...)

więcej informacji
Otoskop/Oftalmoskop weterynaryjny Gowl…

W zestawie znajdują się trzy, sterylizowalne wzierniki o różnych długościach i grubościach, dostosowane do użytku weterynaryjnego.Profesjonalny otoskop/oftalmoskop z bezpośrednim oświetleniem żółtym. Posiada uchylne szkło powiększąjace oraz głowicę oftalmoskopową Mayfie (...)

więcej informacji
Otoskop weterynaryjny Gowllands, świat…

W zestawie znajdują sie trzy, sterylizowalne wzierniki o różnych długościach i grubościach, dostosowane do użytku weterynaryjnego.Profesjonalny otoskop z bezpośrednim oświetleniem halogenowym. Posiada uchylne szkło powiększąjace, dzięki czemu dostęp do wnętrza kanału sł (...)

więcej informacji
Otoskop weterynaryjny Gowllands, świat…

W zestawie znajdują się trzy, sterylizowalne wzierniki o różnych długościach i grubościach, dostosowane do użytku weterynaryjnego.Profesjonalny otoskop z bezpośrednim oświetleniem żółtym. Posiada uchylne szkło powiększające, dzięki czemu dostęp do wnętrza kanału słuchow (...)

więcej informacji
Weterynaryjny Video Otoskop DE501

Firefly DE501 Weterynaryjny Video Otoskop Rzeczywista rozdzielczość 1.3 Megapixel (1280 x 1024) Precyzyjny zapis mikroskopijnych obiektów jako zdjęcie lub wideo Świetne narzędzie edukacyjne Zmienne powiększenie 10x-50x Wbudowany spust migawki Szklane soczewki wi (...)

więcej informacji
Żarówka halogenowa do Otoskopu Gowllands

Dostępne do : Nr kat. 270120 Nr kat. 270130

więcej informacji
HEINE Zestaw Diagnostyczny

Absolutna precyzja jest podstawowym wymogiem, aby zapewnić stworzenie produktu o wysokiej jakości. W HEINE zasada ta odnosi się do całego procesu produkcyjnego. Kompletny zestaw zawierający : NT 300 Podwójną ładowarkę (302550) Automatyczny proces ładowania i ochr (...)

więcej informacji
Rynoskopia - zestaw

Choroby nosa są bardzo częste u psów i rynoskopia jest często niezbędna do ostatecznej diagnozy.

więcej informacji