Testy diagnostyczne

Testy diagnostyczne

Analizator SNAPshot Dx

Szybka i efektywna identyfikacja schorzeń. - Szybka identyfikacja schorzeń - Automatyczny zapis wyników - Automatyczny interpretacja wyników - Niezawodna technologia ELISA Menu badań Testy do odczytania wyłącznie w SNAPshot Dx: SNAP całk. T4 Badanie pr (...)

więcej informacji
DERMAFYT Test, 6 płytek

Gotowe do użycia testy na obecność grzybów. Nie wymagają zastosowania cieplarki, płytki należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Interpretacja wyniku testu jest bardzo prosta. Opiera się na zmianie zabarwienia podłoża w kontakcie z drobnoustrojem: z żółtej przez p (...)

więcej informacji
Dispette Probówki do sedymentacji nieb…

Probówki typu macro. Pojemność: 1.25 ml.100 szt.

więcej informacji
Dispette Probówki do sedymentacji ziel…

Probówki typu micro. Pojemność: 0.3 ml.100 szt.

więcej informacji
Eppendorf Probówki heparyna 1.5 ml, 10…

Przeznaczone do wirówek StatSpin i MiniSpin.

więcej informacji
FASOL, 1L

Stężony roztwór saletry chilijskiej. Przeznaczony do badania kału ssaków, ptaków i gadów metodą flotacji. Do zastosowania z pojemnikiem Fecalyzer (nr kat. 291010).

więcej informacji
KRULAB Paski do badania moczu, 100 sztuk

Dzięki zastosowaniu testów paskowych do badania moczu, badanie to można łatwo wykonać w każdych warunkach. Jest tanie, szybkie (wynik po 60 s) i wygodne, nie wymaga oczekiwania na wynik ani transportu moczu do laboratorium. Zakres badanych parametrów: - pH - azotyny (...)

więcej informacji
KRUUSE Borrelia Quick Test, 5 sztuk

Szybki test na wykrywanie przeciwciał Borrelia w krwi pełnej, surowicy oraz w plazmie. Opakowanie zawiera 5 sztuk. Zalety: - łatwość przechowywania (2-30⁰C) - łatwość wykonania (krew/diluent/wynik) - duża wiarygodność wyniku (ELISA, Uniwersytet Georga Augusta w Gety (...)

więcej informacji
KRUUSE Ehrlichia Quick Test, 5 sztuk

Jest stosowany do szybkiego oznaczania obecności przeciwciał swoistych przeciw Ehrlichia canis w surowicy, plazmie lub krwi pełnej psów. Zalety: - łatwość przechowywania (2-30⁰C) - łatwość wykonania (krew/diluent/wynik) - duża wiarygodność wyniku (ELISA, Uniwersytet (...)

więcej informacji
KRUUSE Fecal Ova 3 Step Pojemnik do ba…

Badanie kału metodą flotacji pozwala wyosobnić jaja i/lub oocysty z badanej próbki. Dzięki różnicom w ciężarze właściwym, lżejsze od roztworu jaja i oocysty wypływają na powierzchnię. 50 szt. Po wyjęciu niebieskiej wkładki z pojemnika nabieramy jej końcem próbkę kału, (...)

więcej informacji
KRUUSE FIV/FeLV Quick Test

Szybki test na wykrywanie przeciwciał FIV i FeLV w krwi pełnej, surowicy lub w plazmie.Pakowany po 5 szt lub 10 szt. Zalety: - łatwość przechowywania (2-30⁰C) - łatwość wykonania (krew/diluent/wynik) - duża wiarygodność wyniku (ELISA, Uniwersytet Georga Augusta w Ge (...)

więcej informacji
KRUUSE Giardia Quick Test, 5 sztuk

Stosuje się do szybkiego i wiarygodnego wykrywania antygenu Giardia duodenalis w kale psów i kotów. Opakowanie zawiera 5 sztuk. Test służy do badania kału psów i kotów. Powtarzanie testu w różnych dniach zwiększa czułość testu, gdyż cysty są nieregularnie wydalane wraz (...)

więcej informacji
KRUUSE Parvo Quick Test, 5 sztuk

Szybki test na wykrywanie antygenów swoistych dla Parwowirusa (CPV oraz FPV) w kale psów i kotów. Opakowanie zawiera 5 sztuk. Nowe badania weryfikacyjne testu KRUUSE Parvo Quick wskazują na istotną zależność pomiędzy CPV i FPV. Szacuje się, że blisko połowa wszystkich (...)

więcej informacji
StatSpin OvaTube Probówki badanie para…

Zastosowanie wirówki zwiększa wykrywalność parazytów, w porównaniu z tradycyjną metodą flotacji. Zalecany czas wirowania: 3 minuty.50 szt.

więcej informacji
Test Angio Detect - Angiostrongylus va…

Test IDEXX Angio Detect™ to antygenowe badanie krwi w kierunku zakażeń Angiostrongylus vasorum. W przeciwieństwie do dotychczas stosowanych metod diagnostycznych, wynik badania nie jest zależny od obecności larw w kale.

więcej informacji
Test łzowy fluoresceinowy 100 szt

Paski lekko barwiące rogówkę, sterylne opakowania po 100 sztuk.

więcej informacji
Test łzowy Schirmer - paski 100 szt.

Paski Schirmera sterylne, pakowane indywidualnie. 100 szt/op. Zakres: 10-20 mm, wartość krytyczna: < 10 mm, wartość min: < 5 mm ('suche oczy').

więcej informacji
Test SNAP 4Dx Plus - D. Immitis, borel…

Badania na miejscu, z wynikami, na których możesz oprzeć dalsze postępowanie z pacjentem. SNAP testy opierają się na metodzie ELISA; jest to najczulsza i najbardziej swoista metoda badawcza. SNAP 4Dx - 1 próba, 8 minut, 6 wyników. Badanie przesiewowe dla psów w (...)

więcej informacji