Analizatory hematologiczne

Analizatory hematologiczne

Analizator hematologiczny LaserCyte Dx

Pełne wyniki morfologii krwi dostępne od ręki. - 5-cio częściowy profil - Retikulocyty - Wynik w 10 minut - Analiza płynów ciała - Cytometria przepływowa Menu badań 24 elementów morfotycznych krwi* RBC (erytrocyty)             HCT (hematokryt) HGB (hemo (...)

więcej informacji
Analizator hematologiczny ProCyte Dx

Diagnostyka hematologiczna w lecznicy - jakość laboratorium referencyjnego i natychmiastowe wyniki. - 5DIFF (różnicowanie 5 linii leukocytarnych) - Retikulocyty - Oznaczenie neutrofili pałeczkowatych - Wynik w 2 minuty - Analiza płynów ciała Menu badań - Dodat (...)

więcej informacji
Abaxis VetScan HM5, aparat do hematolo…

Aparat do analiz hematologicznej VetScan HM5 – aparat firmy Abaxis jest przeznaczony do oceny hematologicznej próbki krwi pobranej od zwierząt ·        Zawansowany analizator 5-Diff z funkcjabezpośredniego pomiaru EOS ·        Kompaktowy i w pełni zautomatyzowany li (...)

więcej informacji
ANALIZATOR HEMATOLOGICZNY URIT 3000Plus

ZALETY: 13 gatunków zwierząt + 3 do zaprogramowania bardzo niski koszt jednego oznaczenia, już od 0,70zł dzięki zastosowania podwójnego systemu pomiarowego bardzo wysoka wydajność oraz powtarzalność wyników urządzenie nie zatyka się dzięki a (...)

więcej informacji
PROMOCJA! ANALIZATOR HEMATOLOGICZNY UR…

Wakacje się kończą, ale to nie powód do smutku! Nasz aparat odchudził cenę, żeby lepiej prezentować się na plaży, a wszystko po to, żeby dobrze wyglądać w Twoim gabinecie. Tak! właśnie dla Ciebie! Tylko do końca września nasz BESTSELLER do hemato (...)

więcej informacji
Analizator hematologiczny Abacus Vet 5

- duży wyświetlacz dotykowy - intuicyjne menu, prosta obsługa - zajmuje mało miejsca - czyszczenie ograniczone do minimum - oznacza 24 parametry - europejska jakość i niezawodność

więcej informacji