megavet.eu - katalog firm weterynaryjnych, zoologicznych i zootechnicznych

Promowane firmy
Liczba produktów: 7
Liczba produktów: 1612
Liczba produktów: 139
produkty:10
Algis Animals Sp. z o.o.

Marka Game Dog Performance Nutrition powstała przy współpracy specjalistów z dziedziny żywienia i dietetyki sportowej psów oraz… samych hodowców i ich (...)

wizytówka firmy
produkty:7
Alpha Diagnostics Sp. z o.o.

Alpha Diagnostics Sp. z o.o. jest spółką powołaną w 1990 roku w celu prowadzenia działalności gospodarczej związanej z produkcją odczynników do diagno (...)

wizytówka firmy
produkty:20
Argenta Sp. z o.o. Sp.k.

Argenta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 1995 roku z przekształcenia spółki cywilnej, która od 1991 roku prowadziła działalność jako (...)

wizytówka firmy
produkty:9
Baltipol Sp. z o.o.

Wykrywacze ciąży u loch RENCO i Dopplera, skanery do diagnozowania ciąży u loch, krów, klaczy AGROSCAN i IMAGO, miernik grubości słoniny RENCO, wilgot (...)

wizytówka firmy
produkty:16
BioMaxima S.A.

BioMaxima jest polską firmą działającą w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii na rynku diagnostyki laboratoryjnej. Jest jednym z dwóch krajowych (...)

wizytówka firmy
produkty:5
Carl Zeiss Sp. z o.o.

ZEISS jest wiodącym, międzynarodowym przedsiębiorstwem przemysłu optycznego oraz optoelektronicznego. Grupa ZEISS opracowuje i rozpowszechnia wyposaże (...)

wizytówka firmy
produkty:0
Chemivet Tomasz Foerster

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją odzieży jednorazowej, profesjonalnych środków do mycia i dezynfekcji oraz sprzętu weterynaryjnego i zootechni (...)

wizytówka firmy
produkty:6
Color Trading Sp. z o.o. Arkray Gro...

Color Trading Sp. z o.o. należy do firmy Arkray, która istnieje na rynku japońskim od 50 lat i oferuje wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny, przeznac (...)

wizytówka firmy
produkty:13
DRAMIŃSKI S.A.

Firma DRAMIŃSKI – polski producent – światowa marka   Profesjonalne urządzenia dla weterynarii, rolnictwa i hodowli Od 1987 roku produkuje specjali (...)

wizytówka firmy
produkty:3
Echo-Son SA

Echo-Son SA jest obecny na polskim rynku aparatury ultrasonograficznej od 1993 roku. Oferta firmy m.in. obejmuje ultrasonografy do weterynarii z kolor (...)

wizytówka firmy
produkty:8
ELAMED Sp. z o.o. Sp. K.

Od 1992 roku Elamed Media Group dostarczawysokospecjalistyczną wiedzę polskim fachowcom. Codziennie ponad 100-osobowy zespół rozwija i podnosi warto (...)

wizytówka firmy
produkty:17
Gierth Sp z o.o.

Aparaty Rentgenowskie GIERTH Szybka i trafna diagnostyka, Łatwa obsługa, Bezpieczeństwo, Bezawaryjność! Urządzenia Firmy GIERTH, od 1996 r. (...)

wizytówka firmy
produkty:26
IDEXX Laboratories sp. z o.o.

IDEXX Laboratories jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla weterynarii. Prowadzimy badania naukowe i opracowujemy nowe (...)

wizytówka firmy
produkty:2
Interservis Sp. z o.o.

INTERSERVIS od dwudziestu lat jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. W zarządzaniu firmą stosujemy metodę społecznej odpowiedzialności bi (...)

wizytówka firmy
produkty:2
Kriomedpol Sp z o.o.

Wiodący producent urządzeń krioterapeutycznych i kriochirurgicznych zasilanych ciekłym azotem. Firma jest bezpośrednim następcą Zakładu Niskich Temper (...)

wizytówka firmy