megavet.eu - katalog firm weterynaryjnych, zoologicznych i zootechnicznych


Odbiorcy - Klienci

Pytanie: Szukam produktu lub usługi. Jak mam dodać zapytanie?
Odpowiedź: Jeżeli poszukujesz czegokolwiek co jest związane z branżą weterynaryjną, zoologiczną bądź zootechniczną to jesteś w najlepszym miejscu w Internecie. Wystarczy dodać ogłoszenie poprzez zakładkę „Kupię” w niebieskim module na stronie głównej (http://megavet.eu) lub bezpośrednio przez podstronę Zapytania ofertowe (http://megavet.eu/zapytania/). Podaj podstawowe parametry swojego zapytania. Opisz dokładnie  jakie masz wymagania. Pamiętaj! Im więcej szczegółów tym lepiej. Dodaj dane kontaktowe. Jeżeli dysponujesz plikiem w formacie .pdf lub .jpg – możesz go również załączyć. Na koniec ustaw datę ważności Twojej oferty i naciśnij przycisk „Wyślij Zapytanie/Ofertę”.

Pytanie: Dlaczego moje dane tele-adresowe są ukryte?
Odpowiedź: Dane są widoczne tylko dla zarejestrowanych firm, które Twoje zapytanie otrzymują automatycznie w pierwszej kolejności. Aby inne podmioty miały dostęp do tych informacji muszą się najpierw zarejestrować.

Pytanie: Czy to coś kosztuje?
Odpowiedź: Dodanie zapytania ofertowego jest bezpłatne. Naszym celem jest pozyskiwanie jak najwięcej, jak najlepszych ofert dla Twoich zapytań. Dostawcy również przeglądają zasoby Internetu w celu poszukiwania nowych klientów. Zostaw informację i daj się odnaleźć. Od dzisiaj to Firmy dostarczają Ci najlepsze oferty. Sprawdź i przekonaj się sam.

Pytanie: Mam używany sprzęt do odsprzedaży. Czy platforma megavet.eu może mi pomóc?
Odpowiedź: Oczywiście, że tak. Platforma megavet.eu jest również przygotowana pod takie zapotrzebowania. Jeżeli chcesz coś sprzedać to klikasz w zakładkę „Sprzedam” w Module Zapytań ofertowych na stronie głównej (http://megavet.eu) i postępujesz analogicznie jak w punkcie 1. Ogłoszenia w tej formie również są bezpłatne. Przy tej opcji Twoje dane tele-adresowe są widoczne dla wszystkich.Dostawcy - Producenci, Dystrybutorzy, Usługodawcy

Pytanie: Jakie korzyści daje współpraca z Państwa Firmą?
Odpowiedź: Największą korzyścią dla Państwa Firmy jest już samo uczestnictwo w projekcie, który jest pierwszym i jednym tego typu na rynku weterynaryjnym. Platforma weterynaryjna megavet.eu to miejsce gdzie w jednym miejscu skupia się biznes weterynaryjny, dlatego warto być z nami już teraz. Nasza platforma nie jest kolejną zwykłą stroną internetową. To miejsce gdzie znajdują się najlepsi Producenci, Dystrybutorzy oraz Usługodawcy, a ich portfolio jest aktywnie promowane zarówno w Internecie jak również podczas imprez i spotkań tematycznych. Promocja naszego projektu jest automatyczną promocją Państwa Firmy. Pełen wachlarz korzyści znajdziecie Państwo tutaj - Oferta dla Firm. Zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego - Kontakt podczas którego będziemy mogli przesłać Państwu pełną ofertę współpracy.

Pytanie: Jakie są możliwości promocji i reklamy naszej Firmy?
Odpowiedź: Oto spis niektórych z nich:
- promocja Firmy - poprzez obecność w Katalogu Firm
- promocja portfolio Firmy - poprzez obecność w Katalogu Produktów i Usług
- promocja wybranych produktów - poprzez Moduł Promowane Produkty (cały miesiąc) oraz News-letter do Klientów (wysyłka min. 2x miesiąc)
- reklama własnych promocji - poprzez zamieszczanie produktów i/lub usług w Module Promocje Producenckie
- promocja własnych sukcesów - poprzez Moduł Artykuły / Nowości
- promocja nowości produktowych - poprzez Moduł Artykuły / Nowości
- reklama własnych wydarzeń firmowych (szkolenie, event'y, konferencje) - poprzez Moduł Wydarzenia
- usprawnienie kontaktu pomiędzy Przedstawicielami a Klientami - poprzez funkcję FindRep
- reklama graficzna - poprzez umieszczanie bannerów reklamowych na łamach platformy megavet.eu
- pozycjonowanie Firmy i własnego Portfolio w Internecie - poprzez dobór odpowiednich słów kluczowych podczas rejestracji produktów i usług
- pozycjonowanie Firmy i własnego Portfolio w megavet.eu - poprzez wybór odpowiedniego Pakietu podczas rejestracji

Pytanie: Czy możemy liczyć na pomoc we wprowadzeniu naszej Firmy i naszych produktów do platformy megavet.eu i ile to kosztuje?
Odpowiedź: Oczywiście, że tak. Zdajemy sobie sprawę, że "czas to pieniądz", dlatego można spokojnie zlecić tę usługę nam. Za wprowadzenie produktów i usług Państwa Firmy nie pobieramy żadnych opłat. Wystarczy tylko się zarejestrować i wysłać nam maila z informacjami źródłowymi z których będziemy mogli pobrać dane. Produkty i informacje wprowadzamy wg kolejności zgłoszeń i wg naszych możliwości czasowych.

Pytanie: Dlaczego nie ma wszystkich kategorii?
Odpowiedź: Kategorie pojawiają się w momencie kiedy dodajemy nowe produkty. Drzewa kategorii są w naszym systemie bardzo rozbudowane. Jeżeli jednak nie znajdziecie Państwo odpowiedniej kategorii wtedy należy dodać produkt/usługę do kategorii: Pozostałe. W takim przypadku stworzymy odpowiednią kategorię i przypiszemy tam Państwa produkt lub usługę.Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?
Napisz do nas - Kontakt.Kontakt
Potrzebujesz informacji Pisz: megavet@megavet.eu Dzwoń! +48 516 71 33 66