Echo-Son SA

Opis firmy

Echo-Son SA jest obecny na polskim rynku aparatury ultrasonograficznej od 1993 roku. Oferta firmy m.in. obejmuje ultrasonografy do weterynarii z kolorowym Dopplerem jak i standardowe, tzw. czarno-białe . Ultrasonografy Echo-Son SA oferują oprócz uznanej wysokiej jakości zobrazowania, również oprogramowanie biometryczne dla małych i dużych zwierząt. Prosimy o kontakt telefoniczny lub majlowy w celu omówienia szczegółów. Zapraszamy na naszą stronę www.ultrasonografy.pl  .

więcej
Ultrasonograf Epidot_SC (vet)

EPIDOT SC vet  jest to przenośny, weterynaryjny ultrasonograf do badania małych zwierząt. Cechą charakterystyczną tego praktycznego modelu jest zintegrowany ekran ciekłokrystaliczny, co umożliwiło znaczną redukcję rozmiarów i wagi urządzenia. Opcja kolorowego Dopplera, (...)

więcej informacji
Ultrasonograf Spinel II (vet)

Stacjonarny weterynaryjny ultrasonograf SPINEL II vet  jest  specjalnie zmodyfikowana wersją ultrasonografu SPINEL II  przeznaczoną do diagnostyki zwierząt. Ultrasonografy weterynaryjne z  opcją  kolorowego Dopplera  oraz  wygodnym, przegubowym monitorem LCD 15'' i obro (...)

więcej informacji
Ultrasonograf weterynaryjny ALBIT (vet)

ALBIT w aplikacji weterynaryjnej  to  nowoczesny, prosty w obsłudze ultrasonograf specjalistyczny, będący niezastąpionym narzędziem  w badaniach małych zwierząt. Wysoka jakość zobrazowania wspierana funkcjami Color i Power Doppler daje bardzo rozległe możliwości diagn (...)

więcej informacji
tel. 81 8863613
fax 81 8868310
Krańcowa 5
24-100 Puławy
FindRep