Fit-vet Anna Kaczmarek

Opis firmy
Balsam Warendorf

Balsam Warendorf - niezwykle skuteczny, całkowicie naturalny produkt. Co można dzięki niemu wyleczyć? zranienia - zadrapania, rysy, stłuczenia, krwiaki, użądlenia, powierzchowne rany. Balsam Warendorf łagodzi ból oraz zapobiega obrzękom i rozwojowi stanu zapalnego (...)

więcej informacji
Duży zestaw do usuwania wilczych zębów

Dziewięcioelementowy zestaw do usuwania wilczych zębów w praktycznym pudełku. Elementy zestawu: - dźwignie - 5 sztuk, - kleszcze - 3 sztuki, - skaler, - pudełko na instrumenty ze stali nierdzewnej.   Producent: Swissvet

więcej informacji
Halter dla konia (head ring)

Solidny system do podwieszania i stabilizacji głowy konia podczas zabiegów stomatologicznych - W NOWEJ, ATRAKCYJNEJ CENIE! Do zestawu dołączony jest gratis prosty rozwieracz do siekaczy. Prezentowany na zdjęciach rozwieracz (Optimum Swissvet) nie jest częścią zest (...)

1 100,00 zł
więcej informacji
Mały zestaw do usuwania wilczych zębów

Praktyczny, pięcioelementowy zestaw pakowany w etui. Elementy zestawu: - 3 dźwignie, - 2 pary kleszczy - etui.

więcej informacji
Piła oscylacyjna

Piła oscylacyjna Bosch   W zestawie: - uniwersalny adapter do ostrzy chirurgicznych - dwa akumulatory jonowo-litowe, - ładowarka, - pokrowiec nadający się do sterylizacji, - narzędzia do montażu tarczy - walizka do przechowywania i transportu (...)

więcej informacji
Rozwieracz dla koni Swissvet Optimum

Bezpieczeństwo i komfort: - 22 zabezpieczające zapadki, - długie zakrzywione boki zapewniające optymalny komfort zarówno pacjentowi, jak i praktykom, - otwarta przestrzeń gwarantująca łatwy boczny dostęp, przydatny w szczególności do usuwania wilczych zębów, (...)

więcej informacji
Rozwieracz dla koni Swissvet Standard

Zmodyfikowany model McPhersona, jednego z najbardziej popularnych rozwieraczy stosowanych w stomatologii koni. Posiada 5 zapadek, które pozwalają na szerokie i bezpieczne otwarcie pyska. Stal nierdzewna, polerowana. Paski z materiału Bio-thane - nie powodujące pod (...)

więcej informacji
Wiertarka ortopedyczna

Bezprzewodowa wiertarka ortopedyczna Bosch 12V   W zestawie: - dwa akumulatory jonowe-litowe, - ładowarka, - metalowa przedłużka o długości 9 cm, - uchwyt Jacobsa z kluczem.   Szybkie ładowanie akumulatorów. Wiertła i gwoździe sprzedawane o (...)

więcej informacji
kom. +48502343049
Krańcowa 15
05-825 Radonie
Polska
FindRep