VETREGEN Joanna Sanford

Opis firmy

VetRegen  to pierwszy w Polsce bank i laboratorium komórek macierzystych pozyskiwanych z tłuszczu i pępowin, dla zwierząt. Jesteśmy pionierami wykorzystania regeneracyjnych komórek macierzystych w medycynie weterynaryjnej w Europie.

Poprzez zastosowanie technologii i zdobyczy intelektualnych  nowej gałęzi medycyny – medycyny regeneracyjnej, redukujemy ryzyko utraty wartości koni sportowych i wyścigowych w wyniku doznanych kontuzji.

Zastosowanie komórek macierzystych przynosi bardzo dobre efekty  w leczeniu wielu rodzajów schorzeń narządów ruchu u psów i kotów.

VetRegen powstał w odpowiedzi na potrzebę znajdowania coraz skuteczniejszych i nieinwazyjnych metod leczenia zwierząt. Działalność VetRegen została oparta o wyniki najnowocześniejszych, niezależnych i wiarygodnych badań dotyczących skuteczności medycyny regeneracyjnej oraz naszym wieloletnim międzynarodowym doświadczeniu w najnowszych technologiach medycyny laboratoryjnej.

Wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów VetRegen gwarantuje kadra wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników, stale poszerzających swoje kwalifikacje przez pracę w jednostkach przeszczepiających oraz udział w ustawicznych szkoleniach.

Naszą misją jest poprawa warunków leczenia i jakości życia zwierząt poprzez dostarczenie rozwiązań technologicznych i edukacyjnych dla weterynarzy i rehabilitantów weterynaryjnych.

kom. 798 405 300 tel. 723 333 633
Al. Piłsudskiego 35 e
05-077 Warszawa
Polska
FindRep