VETREGEN Joanna Sanford

Opis firmy

VetRegen  to pierwszy w Polsce bank i laboratorium komórek macierzystych pozyskiwanych z tłuszczu i pępowin, dla zwierząt. Jesteśmy pionierami wykorzystania regeneracyjnych komórek macierzystych w medycynie weterynaryjnej w Europie. Zastosowanie komórek macierzystych przynosi bardzo dobre efekty  w leczeniu  schorzeń i urazów  narządu ruchu u psów i kotów, jak również w  terapii przewlekłej niewydolność nerek. Poprzez zastosowanie technologii i zdobyczy intelektual (...)

więcej
MSC autologiczne komórki macierzyste

MSC – usługa izolacji komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej pacjenta w warunkach laboratoryjnych do autoprzeszczepu w celu regeneracji lub poprawy funkcjichorych i uszkodzonych tkanek oraz narządów. Usługa obejmuje przechowywanie komórek, umożliwiając tym samym ich (...)

więcej informacji
PRP zestaw do osocza bogatopłytkowego

1.     PRP ( osocze bogatopłytkowe) :preparat przygotowany z pełnej krwi pacjenta, stanowi koncentrat płytekkrwi bogaty w czynniki wzrostu odpowiedzialne za procesy gojenia. Podstawądziałania preparatu jest stymulacja procesów naprawczych uszkodzonych tkanekoraz działan (...)

270,00 zł
więcej informacji
Szkolenie ON-LINE Medycyna Regeneracyjna

INTERNETOWE SZKOLENIE DLA LEKARZY WETERYNARII Z ZAKRESU WETERYNARYJNEJ MEDYCYNY REGENERACYJNEJ Pakiet video-wykładów, akredytowany przez Krajową Izbę Lekarsko-Weterynaryjną. Kurs dostępny jest na portalu CentrumWiedzy Weterynaryjnej On- line  https://www.vetstudycentr (...)

99,00 zł
więcej informacji
Terapia komórkowa w leczeniu DM

GRP&ALS “Zastosowanie progenitorów glejowych w leczeniu mielopatii zwyrodnieniowej u psów w badaniach przedklinicznych leczenia stwardnienia  zanikowego bocznego u ludzi ” Projekt badawczy realizowany w ramach programu Profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych S (...)

więcej informacji
kom. 723 333 633 tel. 798 405 300
Al. Piłsudskiego 35 e
05-077 Warszawa
Polska
FindRep