„ASTAR ABR” Aleksander Jędrzejowski, Robert Dziendziel Spółka Jawna.

Opis firmy

Firma Astar jest cenionym w Polsce i na świecie producentem sprzętu do fizykoterapii i rehabilitacji. Od 1995 roku kiedy miało miejsce założenie firmy, nasze produkty ewoluowały do obecnej postaci. Oferujemy urządzenia do elektroterapii, terapii ultradźwiękowej, laseroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, terapii podciśnieniowej i fali uderzeniowej. Dowodem naszego profesjonalizmu są tysiące zadowolonych klientów w Polsce jak i zagranicą. Obsługa odbywa się zarówno przez nas jaki (...)

więcej
Etius LM

Wielofunkcyjny aparat do elektroterapii, laseroterapii i miejscowej magnetoterapii Etius LM przeznaczony jest do przeprowadzania zabiegów terapeutycznych: szeroką gamą prądów bipolarnych i unipolarnych wykorzystujących laseroterapię biostymulacyjną polem magnetyczn (...)

więcej informacji
Etius ULM

Wielofunkcyjny aparat do terapii kombinowanej, terapii ultradźwiękowej, laseroterapii, magnetoterapii i elektroterapii Etius ULM dedykowany jest do przeprowadzania zabiegów terapeutycznych: szeroką gamą prądów bipolarnych i unipolarnych wykorzystujących terapię ultr (...)

więcej informacji
Impactis M

Impactis M to bardzo nowoczesny aparat do terapii falą uderzeniową, który jest nieocenionym wsparciem w walce z przewlekłym bólem. To zaawansowane technologicznie urządzenie do fali uderzeniowej pozwala na skuteczniejsze leczenie entezopatii, patologicznych zmian ścięgi (...)

więcej informacji
PhysioGo 601C

ERGONOMIA dwa całkowicie niezależne kanały zabiegowe tryb pracy: programowy/ manualny baza wbudowanych programów zabiegowych statystyki przeprowadzonych zabiegów encyklopedia z opisem metodyki zabiegu jednostki chorobowe wybierane po nazwie lub dziedzinie podrę (...)

więcej informacji
PhysioGo 701I

PhysioGo 701I to aparat do elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii, magnetoterapii i terapii kombinowanej,  trzy niezależne kanały, LCD 7", akumulator  ERGONOMIA trzy całkowicie niezależne kanały zabiegowe tryb pracy: programowy/ manualny  baza wbudowanych pr (...)

więcej informacji
Polaris HP S

To jeden z nielicznych aparatów do wykonywania zabiegów laseroterapii wysokoenergetycznej, jak i biostymulacyjnej. Urządzenie Polaris HP S to nowoczesny laser do terapii MLS. Jako jeden z nielicznych modeli dostępnych na rynku może być wykorzystywany do wykonywania zab (...)

więcej informacji
Sonaris S

Sonaris jest nowoczesnym aparatem służącym do wykonywania zabiegów sonoterapii. W połączeniu z elektrostymulatorem możliwe jest również przeprowadzanie zabiegów terapii skojarzonej. Sonaris S współpracuje z dwoma typami głowic ultradźwiękowych: o efektywnej powierzc (...)

więcej informacji
tel. 33 827 18 57
fax 33 829 24 41
ul. Świt 33
43-382 Bielsko-Biała
Polska
FindRep