KJK Rolnictwo

Opis firmy

Jesteśmy firmą która zajmuje się zaopatrzeniem rolników w środki do hodowli trzody i bydła. Specjalistyczne produkty które dostarczamy do farmerów oraz zakładów weterynarii wpływają na osiągane rezultaty ekonomiczne naszych klientów. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami biotechnologicznymi. Zaangażowanie naukowców w procesy biotechnologiczne doprowadziły do stworzenia produktów które rozwiązują problemy ferm wielkotowarowych. Choroby związane z przewodem pokarmowym jak dyzenteria to już n (...)

więcej
Antisomaplex

Antisomaplex- preparat zawierający kombinację organicznych połączeń mikroelementów nowej generacji na bazie glicyny biorących udział w procesach przemiany energetycznych okresu poporodowego.Zalecany jest w celu obniżenia zawartości komórek somatycznych w mleku krów ora (...)

więcej informacji
APETIT MAX – niestrawności pokarmowe

WSKAZANIA:-osłabienie i brak apetytu -niestrawności - zaburzenia w wydzielaniu soków żołądkowych-odbudowa  mikroflory żwacza Właściwości: -przeciwdziała spadkowi apetytu-pobudza wydzielanie gruczołów trawiennych-pobudza perystaltykę jelit, stabilizuje pH żwacza-p (...)

więcej informacji
Detoxa Plus

Nie zawiera GMO i składników pochodzenia zwierzęcego. Poprawia apetyt. Wpływa na przyrost wagi trzody.DETOXA PLUS – biotechnologiczny preparat, którego działanie polega na zdolności adsorpcji (wychwytywaniu)mikotoksyn dostających się do przewodu pokarmowego a następnie (...)

więcej informacji
DEZOSAN WIGOR

Dezosan Wigor to bakterio-grzybobójczy preparat w postaci proszku o szerokim spektrum działania do suchej dezynfekcji obiektów inwentarskich. Bardzo dobrze sprawdza się w dezynfekcji pomieszczeń chowu trzody chlewnej, drobiu, bydła, koni, królików, gołębi, psów i in (...)

więcej informacji
Diar Calv Stop- przeciwbiegunkowy, nawadniajacy

Kompleksowy preparat przeciwbiegunkowy dla cieląt. Wskazania:  Profilaktycznie w okresie zagrożenia biegunkami  u nowonarodzonych cieląt.W trakcie występowania objawów biegunki.Jako preparat wspomagający leczenie  biegunek na tle bakteryjnym, pasożytniczym,skraca (...)

więcej informacji
DIARHOSTOP GOLD

Biegunki alimentarne to duży problem w hodowli wielkostadnej zwierząt, nie zawsze wymagającej stosowania antybiotyków. Wskazania: -niestrawność pokarmowa-biegunki u bydła , trzody, drobiu-profilaktycznie celem ich zapobiegania, w syndromie mokrej ściółki u drobiu (...)

więcej informacji
DIARHOSTOP H2O

Mieszanka paszowa dietetyczna dla cieląt.Stabilizuje gospodarkę wodno-elektrolitową.Wskazania:Stosować w przypadku zagrożenia, w trakcie lub po przebytych zaburzeniach trawiennych (biegunka).Przed użyciem lub przedłużeniem okresu stosowania  zaleca się konsultację (...)

więcej informacji
DIARHOSTOP PLUS

Preparat priobiotyczno-mineralno-ziołowy pomagający zwalczać biegunki u prosiąt odsadzanych. Nie posiada karencji i może być stosowany równocześnie z lekami zalecanymi przez lekarza weterynarii.  Służy do uzupełniania niedoboru mikroelementów (Zn, Fe, Co, Cu) w miesza (...)

więcej informacji
DYSANTIC

DYSANTIC jest produkowany na bazie wyciągu z tymianku zawie­rającego substancje aktywne o  właściwościach dezynfekujących jak tymol, oraz bakterio- i wirusobójczych jak karvakrol i p-cimol. Oba ostatnie mają również stymulujący wpływ na układ obronny organizmu. (...)

więcej informacji
ENERGIA PLUS

ENERGIA PLUS to płynny dodatek dietetyczny: energetyczno-witaminowo-mineralny dla krów przed i po porodzie zmniejszający ryzyko  wystąpienia ketozy. Ujemny bilans energetyczny a w jego następstwie subkliniczna ketoza jest częstą chorobą metaboliczną występującą u (...)

więcej informacji
HEPAR VIT – stłuszczenie wątroby

Właściwości: -chroni wątrobę przed stłuszczeniem-spowalnia proces włóknienia wątroby-usuwa nadmiar trójglicerydów  z wątroby-regeneruje uszkodzone komórki wątroby Stłuszczenie wątroby u krów to duży problem w hodowli  bydła. Szczególnie dotyczy to krów o dużej wyd (...)

więcej informacji
KAPSUŁA ENERGETYCZNA

Zmniejsza ryzyko wystąpienia ketozy, zatrzymania łożyska, mastitis.  CECHY PRODUKTU: -dostarcza dużą dawkę szybko przyswajalnej energii -36 MJ/ kg -natychmiastowe działanie – rozpad w żwaczu do 60 minut -zmniejsza ryzyko zatrzymania łożyska oraz mastitis po porodzie (...)

więcej informacji
Kapsuła mineralno-witaminowa

Wydłużony okres uwalniania mikroelementów i witamin – DO 90 DNI  WSKAZANIA: – uzupełnienie mikroelementów i witamin u krów wysokowydajnych oraz bydła wypasanego CECHY PRODUKTU: – zapewnia odpowiednią suplementację mikroelementów i witamin – poprawia zdrowotność (...)

więcej informacji
Kapsuła β-karoten

WSKAZANIA: W celu uzupełnienia niezbędnych mikroelementów i witamin u krów wysokowydajnych, szczególnie z problemami w rozrodzie. OPIS: ROZRÓD POD KONTROLĄ Zapotrzebowanie krów na B-karoten zależy od wydajności i wynosi 80-100 mg, a nawet więcej. Niedobory B-karo (...)

więcej informacji
Kapsuły Bufor

WSKAZANIA:Kwasice żwacza o przebiegu ostrym,  kontynuacja stosowania po interwencji lek. wet.. OPIS:-skuteczne rozwiązanie problemu ostrej kwasicy u bydła-zapewnione precyzyjne podanie za pomocą aplikatora-czas rozpadu w żwaczu - kilka minut Wyróżnia się wysoką s (...)

więcej informacji
KAPSUŁY ELEKTROLITOWE

Mieszanka paszowa dietetyczna dla cieląt, prosiąt  i źrebiąt.Musująca, rozpuszczalna tabletka. Wskazania: W przypadku zagrożenia, w trakcie lub po przebytych zaburzeniach trawiennych (biegunka). Właściwości: Szybko uzupełnia poziom elektrolitów i energii. Zawie (...)

więcej informacji
Kapsuły fosforanowe

Dla krów z objawami niedoboru fosforu w okresie  okołoporodowym ze skłonnościami do  zalegańpoporodowych. OPIS: -zapobiega występowaniu zalegania poporodowego na tle niedoborów fosforu, jak również wapnia-Zawartość fosforu P: 26g, wapnia Ca: 10g-szybko uwalnia (...)

więcej informacji
Kapsuły wapniowe

Uzupełnienie niedoborów wapnia związanych z rozpoczęciem laktacji Właściwości: - 1 kapsuła zawiera 26 g czystego wapnia  (52 g w dawce) i 20 000 j.m. wit. D3- zawiera łatwo przyswajalne sole wapniowe: mrówczan wapnia, octan  wapnia- zmniejsza ryzyko wystąpienia (...)

więcej informacji
KETO STOP

Wskazania:- niedobory energii przed i po porodzie- profilaktyka i wspomaganie leczenia niedoboru energii (hipoglikemii, ketozy)DOBRE WZBOGACENIE DAWKI POKARMOWEJ W  ENERGIĘ. KETO STOP to preparat wysokoenergetyczny na bazie melasy, wzbogacony glikolem, propionianem (...)

więcej informacji
Koncentrat Herba PROFIT H8375

Herba PROFIT H8375 - 15%-12,5%-10% Zalety produktów : - Precyzyjnie bilansowane w oparciu o energię netto, - Optymalny skład aminokwasowy , - Kompleks enzymów paszowych , - Odpowiednio dobrane kwasy wspomagające proces trawienia i rozwój korzystnej mikroflory w (...)

więcej informacji
1 2  
kom. 570 990 669
Brzezińska 60
95-047 Jeżów
Polska
FindRep