Kriomedpol Sp z o.o.

Opis firmy

Wiodący producent urządzeń krioterapeutycznych i kriochirurgicznych zasilanych ciekłym azotem. Firma jest bezpośrednim następcą Zakładu Niskich Temperatur COTM (Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej) w zakresie urządzeń ciekłoazotowych, wprowadzonych na polski rynek. Krioterapia ma już ugruntowaną pozycję wśród zabiegów rehabilitacyjnych, a kriochirurgia znajduje zastosowanie głównie w dermatologii i ginekologii. Produkowane urządzenia są owocem ciągłego doskonalenia produk (...)

więcej
KRIOPOL R 30 Bryza II ze zbiornikiem YDS-30

Zastosowanie Jest profesjonalnym urządzeniem do krioterapii miejscowej  do użytku przez profesjonalnych użytkowników. Nie jest przeznaczone do użytku domowego. Leczenie zimnem (kriostymulacja) jest metodą coraz powszechniej stosowaną      w leczeniu reumatyczny (...)

więcej informacji
Urządzenie do kriochirurgii KRIOPOL K 20

Zastosowanie Urządzenie Kriopol K 20 przeznaczone jest do miejscowego zamrażania chorej tkanki. Czynnikiem chłodniczym zapewniającym szybkie i skuteczne zamrażanie jest ciekły azot o temp. –196 °C.Zamrożenie tkanki następuje przez kontakt            z chłodzoną końcó (...)

więcej informacji
kom. +48 22 733 19 05 tel. +48 22 752 93 21
fax +48 22 752 93 21
ul. Warszawska 272
05-082 Stare Babice
Polska
Kategorie firmy
FindRep