DRAMIŃSKI S.A.

Opis firmy

Firma DRAMIŃSKI – polski producent – światowa marka   Profesjonalne urządzenia dla weterynarii, rolnictwa i hodowli Od 1987 roku produkuje specjalistyczne urządzenia przeznaczone dla rolnictwa, hodowli oraz weterynarii. Swoje produkty sprzedaje na wszystkich kontynentach. Posiada ponad 60 certyfikowanych dystrybutorów na całym świecie. Jako światowy gracz na rynku skutecznie konkuruje jakością swoich urządzeń i obsługą posprzedażną. Inwestuje w nowe technologie, dzięki temu każdego roku (...)

więcej
DRAMIŃSKI Ultradźwiękowy tester ciąży dla suk

DRAMIŃSKI Ultradźwiękowy tester ciąży dla suk Tester ciąży jest łatwym w użyciu i utrzymaniu narzędziem, zapewniającym szybkie i dokładne wyniki. Polecany najlepszym hodowcom. Niezbędny w każdej hodowli Ultradźwiękowy Tester Ciąży to nieoceniona pomoc w profe (...)

więcej informacji
DRAMIŃSKI Ultradźwiękowy tester ciąży dla świń

DRAMIŃSKI Ultradźwiękowy tester ciąży dla świń Skuteczne i wczesne diagnozowanie ciąży. Przenośny i bardzo prosty w obsłudze aparat do szybkiego potwierdzenia lub wykluczenia prośności. Niezbędny w każdej hodowli Ultradźwiękowy Tester Ciąży to nieoceniona pomo (...)

więcej informacji
DRAMIŃSKI Wykrywacz rui dla krów i klaczy

DRAMIŃSKI Wykrywacz rui dla krów i klaczy Elektroniczny wykrywacz rui pozwala hodowcy określić dokładny moment w czasie cyklu płciowego, w którym odbywa się owulacja. Elektroniczny wykrywacz rui – dlaczego warto go mieć? Ułatwia optymalne ustalenie terminu k (...)

więcej informacji
DRAMIŃSKI Wykrywacz rui dla loch

DRAMIŃSKI Wykrywacz rui dla loch Elektroniczny wykrywacz rui pozwala hodowcy określić dokładny moment w czasie cyklu płciowego, w którym odbywa się owulacja. Elektroniczny wykrywacz rui – dlaczego warto go mieć? Ułatwia optymalne ustalenie terminu krycia samic o (...)

więcej informacji
DRAMIŃSKI Wykrywacz rui dla owiec i kóz

DRAMIŃSKI Wykrywacz rui dla owiec i kóz Elektroniczny wykrywacz rui pozwala hodowcy określić dokładny moment w czasie cyklu płciowego, w którym odbywa się owulacja. Elektroniczny wykrywacz rui – dlaczego warto go mieć? Ułatwia optymalne ustalenie terminu krycia (...)

więcej informacji
DRAMIŃSKI Wykrywacz rui dla psów

DRAMIŃSKI Wykrywacz rui dla psów Wykrywacz to w pełni przenośne urządzenie określające optymalny moment krycia suk. Polecany najlepszym hodowcom. Jest to doskonałe urządzenie dla hodowców, którzy mają problem z efektywnymi kryciami u suk. Dzięki tej prostej me (...)

więcej informacji
Ultradźwiękowy tester ciąży dla owiec i kóz

DRAMIŃSKI Ultradźwiękowy tester ciąży dla owiec i kóz Skuteczne i wczesne diagnozowanie ciąży. Przenośny i bardzo prosty w obsłudze aparat do szybkiego potwierdzenia lub wykluczenia ciąży. Niezbędny w każdej hodowli Ultradźwiękowy Tester Ciąży to nieoceniona p (...)

więcej informacji
Ultrasonograf DRAMIŃSKI 4Vet

DRAMIŃSKI 4Vet - USG dla małych zwierząt i koni Doceniany przez najbardziej wymagających lekarzy. Stacjonarny i przenośny, dzięki niskiej wadze i bateryjnemu zasilaniu. Z wieloma sondami elektronicznymi i funkcjami dodatkowymi. Praca na nim to prawdziwa przyjemność (...)

więcej informacji
Ultrasonograf DRAMIŃSKI 4Vet mini

DRAMIŃSKI 4Vet mini – ultrasonograf Uważasz, że zastosowanie ultrasonografów w terenie jest niewygodne? Wypróbuj DRAMIŃSKI 4Vet mini z goglami i zmień zdanie na zawsze! Ciesz się doskonałą jakością obrazu w każdych warunkach. Odkryj nowy sposób widzenia   (...)

więcej informacji
Ultrasonograf DRAMIŃSKI Animal profi 2

DRAMIŃSKI Animal profi 2 - USG do zwierząt hodowlanych Mobilne USG do diagnostyki owiec, kóz, świń i bydła w zakresie rozrodu. Szybko docenisz jego atuty: doskonały obraz, małe gabaryty, długi czas pracy na baterii. Sprawdzony w najcięższych warunkach terenowy (...)

więcej informacji
Ultrasonograf DRAMIŃSKI DogScan

DRAMIŃSKI DogScan Przenośny i lekki ultrasonograf do szybkiej diagnostyki ciąży u małych zwierząt. Dbaj o swoją hodowlę z DRAMIŃSKI DogScan.   Dlaczego warto wybrać DRAMIŃSKI DogScan? Szybko docenisz zalety tego USG stworzonego dla hodowców psów, ponieważ: (...)

więcej informacji
Ultrasonograf DRAMIŃSKI iScan

DRAMIŃSKI iScan - ultrasonograf Uważasz, że zastosowanie USG w terenie jest niewygodne? iScan stworzyliśmy aby obalić ten mit! My dostarczymy Ci wysokiej jakości obraz w małym i lekkim urządzeniu – Ty postawisz trafną diagnozę i zastosujesz optymalne leczenie. (...)

więcej informacji
Ultrasonograf DRAMIŃSKI SonoFarm mini

DRAMIŃSKI SonoFarm mini - USG do zwierząt hodowlanych Przenośny USG, do natychmiastowego wykrywania ciąży u owiec, kóz, loch i krów. Pracują na nim: hodowcy, inseminatorzy oraz lekarze weterynarii. Szybko stanie się Twoim ulubionym narzędziem pracy. Zdobywca Z (...)

więcej informacji
tel. +48 89 527 11 30
fax +48 89 527 84 44
ul. Owocowa 17
10-860 Olsztyn
Polska
FindRep