Interservis Sp. z o.o.

Opis firmy

INTERSERVIS od dwudziestu lat jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. W zarządzaniu firmą stosujemy metodę społecznej odpowiedzialności biznesu. Znajdujemy się wśród dziesięciu największych organizatorów targów w Polsce. Targi Medycyny Weterynaryjnej VETMEDICA skierowane są do lekarzy, pracowników naukowych, służb nadzoru i studentów weterynarii. Prezentowane jest wyposażenie lecznic, urządzenia i narzędzia medyczne, środki farmakologiczne, usługi dla weterynarii. Targom (...)

więcej
Organizacja Konferencji Weterynaryjnych

INTERSERVIS od dwudziestu lat jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. W zarządzaniu firmą stosujemy metodę społecznej odpowiedzialności biznesu. Znajdujemy się wśród dziesięciu największych organizatorów targów w Polsce. Zapraszamy do kontaktu!

więcej informacji
Organizacja Targów Weterynaryjnych

INTERSERVIS od dwudziestu lat jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. W zarządzaniu firmą stosujemy metodę społecznej odpowiedzialności biznesu. Znajdujemy się wśród dziesięciu największych organizatorów targów w Polsce. Zapraszamy do kontaktu!

więcej informacji
kom. +48 603 802 457 tel. +48 42 637 12 15 w. 163
fax +48 42 639 79 80
Stefanowskiego 24
90-537 Łódź
Polska
Kategorie firmy
FindRep