Zoologia

Zoologia

BUSTER Active Kurtka zimowa

BUSTER Active to seria ciepłych i przytulnych kurtek zimowych dla psów do noszenia w mroźne, zimowe dni. Są modnie skrojone oraz dostępne w atrakcyjnych kolorach. Posiadają odpinany futerkowy kołnierzyk.Zewnętrzna warstwa chroniąca przed wiatrem i wilgocią utrzymuje skó (...)

więcej informacji
BUSTER City Płaszcz miejski

BUSTER City to linia eleganckich i funkcjonalnych płaszczy miejskich dla psów do noszenia podczas spacerów w deszczowe, pochmurne dni. Zewnętrzna warstwa chroniąca przed wiatrem i wilgocią utrzymuje skórę pupila suchą i ciepłą oraz zapewnia jej oddychanie. Płaszcz zakła (...)

więcej informacji
BUSTER Colour Sznur

Miękka bawełna, delikatna dla zębów i jamy ustnej psa. Idealne do gier interaktywnych. Posiadają dodatkowy bodziec w postaci piszczałki. Dostępne rozmiary: S (23 cm), M (35 cm) ,dostępne kolory:fioletowy,różowy, błękitny,

więcej informacji
BUSTER Country Kurtka zimowa

Wodoodporna warstwa zewnętrzna chroni przed wodą i wiatrem. Miękki polar wewnątrz zapewnia zwierzęciu ciepło. Regulacja obwodu kończyn i brzucha dla lepszego dopasowania. Podwójny suwak pozwala psu na noszenie smyczy, szelek pod kurtką. Posiada elementy odblaskowe. Mo (...)

więcej informacji
BUSTER Crunch Kość szeleszcząca

Miękkie i wytrzymałe, wykonane z gumy TPR. Wewnątrz umieszczony jest trzeszczący plastik, który stanowi dodatkowy bodziec dla zwierzęcia. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Unoszą się na powierzchni wody. Idealne do zabaw na plaży.Rozmiar L, kolor niebi (...)

więcej informacji
BUSTER Crunch Piłka szeleszcząca

Miękkie i wytrzymałe, wykonane z gumy TPR. Wewnątrz umieszczony jest trzeszczący plastik, który stanowi dodatkowy bodziec dla zwierzęcia. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Unoszą się na powierzchni wody. Idealne do zabaw na plaży.Dostępne rozmiary :S,M (...)

więcej informacji
BUSTER DogMaze Miska dla psa

BUSTER DogMaze łączy w sobie zabawkę, miskę, kontrolę wagi ciała, rozrywkę. Ma postać spiralnie skręconej rynienki, do której wrzucamy ziarenka karmy. Zwierzę widzi je i czuje ich zapach, może nawet dotknąć językiem ich powierzchni, ale aby połknąć ziarenko, musi przepr (...)

więcej informacji
BUSTER Flex Gwiazdka

Wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Idealne do interaktywnej zabawy z psem. Można napełnić zabawkę smakołykami . Łatwe do czyszczenia. Można je myć w zmywarce do naczyń.Dostępne kolory: fioletowy, różowy, bł (...)

więcej informacji
BUSTER Flex Kość

Wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu. Wolne od ftalanów i innych substancji szkodliwych. Idealne do interaktywnej zabawy z psem. Można napełnić zabawkę smakołykami . Łatwe do czyszczenia. Można je myć w zmywarce do naczyń.Dostępne kolory: fioletowy, błękitny,  (...)

więcej informacji
1 2 7 8 9 Następna