Nowości w megavet.eu !

Nowości w megavet.eu !

www.megavet.eu | 2011-06-18
Szanowni Państwo,


Na samym wstępie pragniemy podziękować wszystkim Państwu za ciepłe przyjęcie naszego projektu pt. platforma weterynaryjna megavet.eu. Liczba odwiedzin i średni czas spędzony na naszych stronach wzrasta każdego dnia i przekracza nasze (i naszych informatyków) najśmielsze oczekiwania. Do grupy producentów, dystrybutorów i usługodawców dołączają kolejne firmy, pojawiają się nowe zapytania ofertowe. Już dziś mamy ponad 100 produktów i usług oraz 14 dostawców!


Nowość nr 1 - Pakiet START
Specjalnie dla Firm multi-branżowych oraz mikro-przedsiębiorców stworzyliśmy Pakiet START. Pojawienie się tego pakietu jest naszą automatyczną odpowiedzią na Państwa zapotrzebowanie. Rozumiemy, iż tylko niektóre produkty bądź usługi z Państwa portfolio są skierowne na branżę weterynaryjną lub Państwa Firma jest we wczesnym etapie rozwoju. Dzięki temu pakietowi, będziecie Państwo obecni przez cały rok w aktywnie promowanym Katalogu najlepszych producentów, dystrybutorów i usługodawców już od 199pln / produkt. Więcej informacji znajdziesz tutaj - Pakiety

Nowość nr 2 - FAQ / Pomoc
Dla łatwiejszego poznania wszystkich możliwości naszej platformy umieszczamy pomocną stronę FAQ (Frequently Asked Questions - Często zadawane pytania i odpowiedzi). Mamy nadzieję, że zawarty tam zbiór informacji pomoże Państwu w zaznajomieniu się z pełną funkcjonalnością naszego serwisu.

Nowość nr 3 - Patronat medialny
Wykorzystując pozycję naszego projektu oraz nasz cel jakim jest pośredniczenie w zakresie przekazywania informacji pomiędzy odbiorcami, a dostawcami branży weterynaryjnej, zoologicznej i zootechnicznej oferujemy Państwu nową usługę pt. "Patronat medialny". Współpraca w tym zakresie obejmuje nie tylko aktywną reklamę danego wydarzenia na naszej platformie, ale również szereg dodatkowych możliwości. Wszelkie szczegóły w tym temacie uzyskają Państwo podczas kontaktu bezpośredniego - Kontakt.


Dziękujemy za maile z sugestiami i możliwościami jakich oczekują Państwo od naszej firmy. Na bieżąco na nie reagujemy. Jednocześnie z góry dziękujemy za kolejne podpowiedzi.


Pozdrawiamy
Zespół megavet.eu