Chirurgia oka stopień I

Chirurgia oka stopień I

mastervet.pl | 2017-11-18

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych dalszym zgłębianiem tematu okulistyki małych zwierząt, w szczególności chcących specjalizować się i doskonalić w chirurgii okulistycznej. Chcących poznać wybrane techniki operacyjne stosowane w przypadku operacyjnego leczenia oczu małych zwierząt, nauczyć się iniekcji oraz rozwiać swoje wątpliwości zarówno merytoryczne, jak i praktyczne. 

 

 

Cel szkolenia:

Poznanie i praktyczna nauka wybranych technik chirurgicznych stosowanych w okulistyce weterynaryjnej, których zastosowanie uzależnione jest od rodzaju schorzenia. Otrzymanie praktycznych wskazówek oraz wytycznych dzięki bezpośredniemu kontaktowi z prowadzącym szkolenie. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

 


Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:
Poznasz i nauczysz się wybranych technik i procedur mikrochirurgicznych wykorzystywanych w okulistyce weterynaryjnej dzięki bezpośredniemu kontaktowi z prowadzącym szkolenie naszym ekspertem. Dzięki praktycznym umiejętnościom zdobytym podczas szkolenia poszerzysz ofertę swojego gabinetu. Szkolenie jest tak skonstruowane aby zakres tematyki został przećwiczony i utrwalony, co pozwala na "wyniesienie" ze szkolenia konkretnych umiejętności. 

 

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
  • szkolenie ma wyłącznie charakter zajęć praktycznych –  kazdy uczestnik na materiale biologicznym/naturalnym tj. na głowach świńskich oraz wypreparowanych gałkach ocznych, przy pomocy zestawów chirurgicznch, samodzielnie pod okiem prowadzących, ćwiczy techniki mikrochirurgiczne.  
  • stanowiska do badań (12 samodzielnych stanowisk) wyposażone są w wysokiej jakości zestawy narzędzi chirurgicznych, nici oraz jednorazowy fartuch, rękawiczki.