Onkologia małych zwierząt  - stopień I

Onkologia małych zwierząt  - stopień I

mastervet.pl | 2017-11-11

Szkolenie skierowane jest do:

 

Wszystkich lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku zainteresowanych tematyką onkologii małych zwierząt. Przeznaczone jest dla osób które zajmują się lub będą zajmowały diagnostyką małych zwierząt i może okazać się bardzo pomocne w wielu przypadkach, a onkologia kwestią bliskiej przyszłości otwierającą nowe możliwości każdemu z Państwa.

  

Cel szkolenia:

 

Nauka od podstaw patogenezy nowotworów, diagnostyka nowotworów, rozpoznawania i klasyfikowania oraz dalszego postępowania.  Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera, wynikającego z pracy zagranicą oraz faktu iz oprócz medycyny weterynaryjnej Pani Doktor ukończyła studnia magisterskie z zakresu onkologii ludzkiej.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

 

Jak powstają nowotwory i jak je klasyfikować, postępowania z pacjentem onkologicznym – znaczenie badania klinicznego oraz diagnostyka nowotworów, jakie stosować metody leczenie nowotworów.  Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na zachowanie czujności w rozpoznawaniu nowotworów oraz w nieoceniony sposób wzbogacą wiedzę niezbędną, a wręcz pożądaną,  w każdym gabinecie weterynaryjnym.    

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

 

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 16 osób
  • zajęcia teoretyczne wzbogacone zdjęciami i przypadkami własnymi – teoria jako solidna podstawa do dalszej nauki onkologii
  • szkolenie to niezbędna wiedza i wstęp do dalszej nauki onkologii.  

 

Tagi: mastervet