Szukamy partnerów handlowych

Szukamy partnerów handlowych

http://medi-sept.com.pl/wspolpraca.aspx | 2012-04-22

Zostań naszym Partnerem Handlowym, bo my oferujemy najwięcej:


Pełną gamę profesjonalnych produktów i urządzeń renomowanych firm.

Do grona naszych kontrahentów należą firmy zarówno polskie jak i zagraniczne o wieloletnim doświadczeniu w produkcji oraz sprzedaży renomowanych marek środków czystości, produktów dezynfekcyjnych oraz urządzeń sprzątających

Atrakcyjne promocje, konkursy, nagrody

Organizujemy liczne akcje promocyjne i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Promocje mają różny zakres produktowy i czasowy, tak aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Warunek uczestnictwa w akcjach jest zawsze jeden - musisz być naszym Klientem!

Osobę do współpracy w terenie

Wizytówką naszej firmy są pracownicy pracujący w terenie. To zespół fachowych doradców, posiadający praktyczną wiedzę na temat pełnej oferty produktów Medi-Sept. Jasny podział terytorialny ułatwia dotarcie do Klientów z całej Polski. Twój indywidualny doradca z przyjemnością skontaktują się z Tobą osobiście lub telefonicznie i pomoże Ci w doborze odpowiednich środków, doradzi w kwestii wymogów sanitarnych i higienicznych.

Bezpłatne szkolenia produktowe

Naszym klientom zapewniamy indywidualne szkolenia produktowe dla pracowników i klientów przeprowadzane na miejscu u Partnera. Szkolenia są łączone z pokazami sprzętu sprzątającego, instruktażem stosowania środków. Po zakończeniu szkolenia pracownicy otrzymują dyplomy potwierdzające udział. Przygotowujemy również plany higieny dopasowane do indywidualnych potrzeb placówki.

Atrakcyjny system kredytowy i rabatowy

Każdego Partnera Handlowego traktujemy indywidualnie. Na podstawie analizy przebiegu dotychczasowej współpracy lub prognozowanych przez Partnera wielkości zakupów istnieje możliwość ustalenia dogodnego systemu kredytowego poprzez wydłużenie terminu płatności oraz przyznania rabatu.